Pôžička na dohodu

adamko1822016
30. júl 2017

Ahojte mamičky aj nemamičky chcela by som sa spýtať či by mi niekto vedel poradiť niakú pôžičku keď pracujem na dohodu.Môj vedľajší príjem okrem rodičáku je 160€. Súrne potrebujeme tak ma neodsudzujte prosím 🙂 nemám nám kto pomôcť

lilyianka
30. júl 2017

@adamko1822016 no jedine nebankovka,ale teda to nech ti ani nenapadne,lebo sa do toho zamotas a veeela preplatis....
Kolko potrebujes pozicat? Rodina nevie pomoct? Muz je kde,otec deti?

adamko1822016
autor
30. júl 2017

@lilyianka nemá nám kto pomôcť s rodiny..priateľ je v registry nakoľko prišiel o prácu na 2mesiace takže automaticky ho vyhodilo ako dlžníka keďže tie dva mesiace nepracoval.

bluka2
30. júl 2017

Ked niekto 2 mesiace nepracuje, stava sa dlznikom? To je asi zle vysvetlene...

adamko1822016
autor
30. júl 2017

@bluka2 tie dva mesiace neplatil takže bol v omeškaný

bluka2
30. júl 2017

@adamko1822016 bohuzial ti neviem poradit, ale ak to nepotrebujes na nieco zivotu dolezite (zdravie na vlasku, na pravnikov ak si jednou nohou v base, ...), tak si ich radsej nasetri

denisa098
31. júl 2017

Najlepsie sa vyhnut pocicke,skus radsej cez svokru pripadne znameho cez banku,nech daju jemu pre teba s tym ze napises,aj akonrucitelka papier u pravnika alebo dohodou,ze ak sa zamestnas na plny uvezok,prepisu pozicku na tvoje meno s svokru pripadne ochotneho znameho z pozicky vyhodia.Takze sa ho uz nebude tykat.Nebankovka je velmi zly napad,tebe nedaju nic a rodicak a 160 vedlajsi prijem neni slava.Skus si pripadne najst aspon jeden dom na upratovanie aby sa ti pripadna splatka lepsie dala splacat a uver alebo pozicka vas neohrozovala.Dalsia moznost,nastupit na plny uvezok pockat tri mesiace ale zmluva na dobu neurcitu a muz doma na rodicaku ak nezarobi lepsie.

evinea
31. júl 2017

Volila by som radsej to riesenie co navrhla denisa. S takymto prijmom ti da pozicku jedine nebankovka a to vo vacsine pripadov nedopadne dobre. Plus ich uroky v podstate nikto nekontroluje takze ti mozu pridat kolko sa im zachce. Aj poplatky si zvyknu vymyslat, od toho radsej ruky prec