Pôžička na zmenku

jozef457
24. nov 2022

Dobrý večer
Hľadám čestnú reálnu osobu ktorá by mi vedela požičať 20 000 eur na zmenku. Môžem ručiť 2 pozemkami v hodnote 45 000.
Prečo chcem požičať? Požičať chcem preto pretože predaj pozemkov netrvá 2 dní. Dostal som sa do ťažkej situácie a potrebujem co najskôr 20 000 eur tak som dal do predaja 2 pozemky ale žiaľ predaj nebude trvať krátko . Chcel by som teda hľadám osobu s ktorou sa viem diskrétne pri osobnom stretnutí dohovoriť dohodnúť. Akceptujem aj úrok do 4000.
Nehľadám banky ani nebankovky.

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jozef457
autor
24. nov 2022

@jabadabadu prepáčte ale to je informácia na osobnom stretnutí. Pokjaľ nemáte záujem ďakujem.

melanta
24. nov 2022

@jozef457 vlastníctva pozemkov a nehnuteľností sú aj s osobnými údajmi majiteľov verejne dostupné na kataster portály. Takže napísať o aký pozemok ide a v akej lokalite ozaj nemôže byť nič tajné. Zároveň otázka. Prečo nepožiadaš v banke o bezúčelový úver, vybavenie trvá hodinu, alebo bezúčelovú hypotéku, to potrvá tak týždeň? Predložíš prípadnému záujemcovi čistý úverový aj neúverový register a výpis z registra exekúcií?

mk1111111111
24. nov 2022

Len, ked ho zalozis na zmenku, ako ho predas? To nejak "postrada" logiku

alenah31
24. nov 2022

@melanta pravdepodobne preto, lebo ten čistý úverový register ani výpis z registra exekúcii bez záznamu určite mať nebude.