Raiffeisen banka - výhra

10. nov 2021

Ahojte, zapojila som sa do súťaže parádne jedla v Raiffeisen banke a dnes mi volali že mám u nich darček, viem že výhru € som nevyhrala lebo je zoznam výhercov a moje meno tam nieje. Nemáte s tým skúsenosti? O aký darček môže ísť? Lebo ak mám tam merať cestu a míňať benzín ak mám dostať nejakú blbosť tak sa asi neoplatí. Je mi jasné že ma budú aj nahovárať na účet alebo niečo také.. v mojom meste tá banka nieje, a mám sa zastaviť na pobočke v Krupina. Už sa mi stalo že mi takto volali, tiež že mám darček a do Krupiny si ísť ho prevziať, ale nešla som. To bolo asi pred pol rokom tiež súťaž keď bol hokej tak som sa zapojila. Je mi ale divné že druhý krát za pol roka by ma "vyžrebovali" .. máte dakto podobnú skúsenosť? Ďakujem za odpovede

berenika39
10. nov 2021

Dárek je nabídka otevření účtu v jejich bance. Nic víc, nic méně.

dominika2018
10. nov 2021

Ja som takto dva krat vyhrala, ze som si k nim mohla prist zotriet jeden stieraci zreb

skumavka
10. nov 2021

Pero a stieraci žreb. A samozrejme prehovaracky na otvorenie účtu u nich. Neminaj benzín...

autor
10. nov 2021

Ďakujem za odpovede, aj som si myslela že nič extra to nebude.. zbytočné tam pôjdem

lenka2813
10. nov 2021

Robila som hostesku pre túto banku ohľadom týchto veci 😄 a áno, poväčšine sú to také drobnosti a účelom je presvedčiť klienta na založenie účtu. Takže určite by som zbytočne necestovala. 🙂

autor
11. nov 2021

@lenka2813 dakujem