Tatra banka alebo prima banka?

janett_fashion
7. okt 2020

ahojte, rozhodujem sa medzi tymito bankami, kde si zalozim este jeden ucet do buducna. O dva mesiace prechadzam na zivnost. Tatra ponuka aj zivnostensky ucet a vraveli mi, ze lepsie poskytuhu aj uvery zivnostnikom vdaka dobrym ibratom, co sa vsak.moze jasne zmenit. Prima banka mi dava zase mesacne odmeny za platbu kartou, kde mam ptm vedenie uctu zdarma, ponuka mi aj sporenie, ale max 30€ za mesiac, kde je 5%.. viete mi poradit, ake.mate skusenosti? Nielen co sa tyka vedenia uctu, ale aj uverov, ak by som si planovala zobrat uver na auto, pripadne na nabytok.

fragma11
7. okt 2020

Ahoj neviem ako ini ale ako sa vravi sto ludi sto chuti a tak isto to plati aj so skusenostami, na PB som pocula zle veci a taktiez s tym mame osobne zle skusenosti co sa tyka uveru, natahovali nas vyse 3mesiacov ziadali od nas stale len nejake papiere aby natahovali cas, ze uver bude urcite schvaleny v takej cca vyske a bla bla a nakoniec, nam uver schvalili ale uplne ze za min cenu ..... a to sme neboli jedini s kym takto jednali .... pocula som od viac ludi podobny scenar takze za mna PB urcite nie.... ale je to nakazdom 🙂

simona92101
7. okt 2020

@janett_fashion tatra banku som mala asi 12 rokov,a poviem vam ze nikdy viac.vysoke poplatky,otrasny pristup,ani raz nedali dobre podmienky na hypoteku a pritom partnerovi tvrdili aky je pre nich VIP zakaznik.az ked sme podali ziadost o zrusenie uctu,tak sa zacali predbiehat s ponukami,ale uz bolo neskoro. Prima banku mozem odporucit,ci uz pristup,vybavenie hypo,produkty.

fragma11
7. okt 2020

@simona92101 no tak to sme jej teraz neporadili 😂 ja neodporucam PB a ty TB :D ale tako som spominala ja kazdy ma s bankou ine skusenosti

7miriam77
7. okt 2020

ja mam Prima banku a som spokojna, z TB som usla

221girl
7. okt 2020

ja mam TB, pred Prima bankou nas pri vybavovani uveru varovali realitaci aj financny, vraj kym je vsetko v poriadku su uzasna banka. Ale akonahle je nejaky problem (zdravotny a pod.) tak ze sa s nimi neda dohodnut, ze vsetko davaju na exekucie

anonym_11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz