Úver na bývanie cez spoločnosť Leonides

forbym
20. mar 2013

Ahojte maminky,
chcem sa opýtať, či máte skúsenosti s kúpou bytu a tiež vybavovanie úveru na tento byt so spoločnosťou LEONIDES.
vďaka

katkaseiner
20. mar 2013

@forbym v zivote som o tejto spolocnosti nepocula...priznam sa nemam skusenosti s uvermi, ale jednoznacne by som radsej isla do banky... istota je gulomet... este nahodou zaniknu a ty nebudes mat ani len sancu nieco splatit... stratis vsetko a to zrejme nechces...

forbym
autor
20. mar 2013

jasné, rozumiem. a ďakujem
ale oni úver riešia cez banky, čiže ti predložia ponuku od viacerých bánk a ty si vyberieš tú, ktorá ti najviac vyhovuje. fungujú ako finančný sprostredkovateľ asi, len s tým rozdielom, že ti nájdu aj byt.
no neviem, či obehať banky na vlastnú päsť plus realitky, či to nechať na nich

flower72
20. mar 2013

my sme sa pri kúpe bytu vôbec nevyznali v týchto bludoch. Ale keď sme si prepočítali, koľko nás vyjde sprostredkovanie obchodu podobnou spoločnosťou ako Leonides a koľko právnik, tak sme sa radšej rozhodli pre právnika. Sumy si presne nepamätám, právnik vyšiel o cca 100 € viac, ale mali sme istotu. Byt sme si hľadali sami bez realitky a ostatné riešil právnik.

vasica
20. mar 2013

fjuuu, znie to velmi zvlastne.... a kedze pri kupe nehnutelnosti ide o fakt velke peniaze, asi by som sa nespoliehala na nezname firmy. ale nepoznam ich, toto je len moj osobny nazor.

bodka13
21. mar 2013

@forbym máme dobrú skúsenosť so spoločnosťou FinCentrum -neberú žiaden polplatok od klienta ...nám pomohli vyriešiť nielen úver ale aj životné poistky 😉

miracle1
2. máj 2013

ahojte mne poznám Leonides, riešili mi hypotéku, ešte mi vrátili cez 30e, kedže mám ich kartu, ktorá je bezplatná aj za postenie auta mi vrátili nejaké eurá, čo platím poistku, právnik je bezplatný, pomohol mi napísať darovaciu zmluvu, spravili mi aj audit zmlúv, mala som to v poriadku, takže dobrá skúsenosť s nimi, čo sa týka hypotéky nemusela som behať po bankách, všetko sa konalo v ich centre a peniaze čo mi vrátili, milo potešili

adka1989
1. aug 2013

Leonides, velmi super skusenost. Aj mne vratili nejake tie eura , a nebolo ich malo. Kde v dnesnej dobe vam kto vrati nejake eura... A kedze s nimi spolupracujem je to super. Seriozna firma som rada ze mozem byt ich sucastou 🙂