Úver od Zuno

nanika
24. nov 2012

Ahojte, mate niekto realnu skusenost? Momentalne ponukaju urok od 6,9%, uz si nepamatam. Podla coho ten urok urcuju? Aky klient je pre nich s vysokym ratingom? Ak ste tu pozicku aj vzali, aky bol cely postup a kedy ste mali peniazky? Dakujem

happyfrog80
16. jan 2013

neviem o nicom

meli12
2. feb 2013

nanika ahoj, ja som mala skusenosti , vobec neschvalia pozicky( mam dobru bonitu), takze neviem komu sa to podarilo, na forumoch sa da precitat skusenosti aj inych! vsetko ide cez online, ani som nestihla nahrat dokumenty a uz mi prisla sparva ze je odmietnuta 😠 😠 😠

ela2710
3. feb 2013

@meli12 neviem, preco ti ju zamietli, nie si na rodicovskej dovolenke? vtedy zamietaju automaticky, taktiez ak by si bola nezamestnana, v mojej rodine schvalili uz dvom ludoma plnu vysku co ziadali...my si chceme teraz u nich spojit dva uvery do jedneho, takze uvidime 🙂

meli12
3. feb 2013

@ela2710 nie, nie som uz na RD, mam prijem z podnikania som SZCO, oni aku vysku ziadali? ja som 20,000€, podla vypoctu kalkulacky co maju tam mi to vyhadzalo , neviem teraz mam ziadat menej ?

nanika
autor
22. feb 2013

@meli12 meli, dostali sme, co sme ziadali, aj s tym nizkym urokom 🙂 Treba tam volat a komunikovat... Nam to bolo schvalene este pred zaslanim vypisov, nic po nas nakoniec nechceli... Mam dojem, ze ako prve kontroluju zamestnavatela a vsetky mozne registre a ked sa im nieco nezda, tak zamietaju. Lebo najprv muzovi tvrdili, ze tolko mu neschvalia (5000 E), potom ze ma este dolozit aj vyplatne pasky, vypisy, ale aj potvrdenie od zamestnavatela. Ked sa muz stazoval, preco od neho pytaju, co podla www stranky ani predkladat nema, preco sa mu neozvyvaju a vsetko tak dlho trva, zrazu to bolo schvalene behom 5 minut a peniaze na ucte. Mam pocit, ze este nemaju velku prax v schvalovani uverov a davaju ich od buka-do buka

meli12
22. feb 2013

@nanika , dakujem ti za info, ale som uz aj ja dostala , sice nie od zuno! mam aj inej banke ucet, tak som poziadala o uver! vsetko bolo bez problemov za 1 den uz penizaky boli na ucte 🙂
zuno mam uz len ako sporiaci ucet!
ahoj pekny den!

martinko22
14. mar 2013
Používateľ martinko22 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od martinko22.

Tu je recenzia na požičku Zuno, možno pomoze: http://www.pozicka.sr/recenzia-pozicky-zuno-vyhody-a-nevyhody-pozicky/

pami2
27. mar 2013

@ela2710 prosim ta a dodrzali aj tu urokovu sadzbu 6.9% alebo je to vyssie?dik

ela2710
27. mar 2013

@pami2 to ani netusim, ale splatky su rovnake ake mali pri ,,podpise" zmluvy

zuzanka957
2. máj 2013

PRACUJEM A SOM AJ NA MD.NEVIETE KDE MOZEM DOSTAT POZICKU....BOLI SME V POSTOVEJ AJ PRIMA BANKE A NIC

anka120
17. júl 2013

zuno ponuka vyhodny urok,mne ho vypocitali na 16%,ziadne vyhody,online komunikacia v ktorej ziadaju vsetky mozne potvrdenia,

promisecompany
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
strapatymajo
29. júl 2013

@nanika Ahoj, treba jasne čítať zmluvné podmienky, ten úrok je pekný, ale rád by som upozornil na RPMN . Úrok je 6,90% p.a. pri 12 mes. dobre splácania ... vyššia doba a nejaká suma peňazí ťa vie katapultovať na 15,90% p.a. ...
Tá ich kalkulačka je naozaj len a len informatívna !!!

Ďalšia vec, Zuno možno pomaly aj bude končiť činnosť a neviem ako sa vysporiadajú záväzky. 😝

nanika
autor
30. júl 2013

@strapatymajo reagujes na prispevok z novembra...

pauli88
30. júl 2013

@nanika ale tá sadzba sa mi zdá byť aj teraz nejaká podobná 6,90% p.a.

biba04
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janka2501
28. mar 2014

ahojte, vcera zamietli aj mne v ZUNO zlucenie viacerych uverov, myslite ze da sa s nimi este telef. dohodnut o pripadnom schvaleni? dakujem

shania31
28. mar 2014

@janka2501
O ake uvery si mala zaujem? Mas uz u nich nejake uvery alebo v inej banke? Mozes aj IP.

petruska89
6. apr 2014

@janka2501 Prečo ho zamietli aký udali , dôvovd?

nikushka2521
6. apr 2014

velmi lacne a dobre uverz ponuka sberbank.. pozrite si na internete

luciferusprometeus
17. apr 2014

Moje zkušenosti se Zuno Bank byly velmi negativní. Webová stránka není moc přehledná, personál chce mluvit pouze slovensky a odmítá se klientům představit. Byla to zdaleka moje nejhorší zkušenost s bankou za posledních 25 let.
Moje zásada: nenechávat své peníze bance, kde člověk nikdy neví, s kým jedná.

20050126
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janka2501
2. máj 2014

@20050126
Dakujem, hypo mam, len som chcela zlucit viac uverov do jedneho...

peto166
11. máj 2014

zuno je dobra banka vo vsetkom okrem poskytovania poziciek... zial...
aj preto som uz v inej banke a zuno vyuzivam len ako zalozne (setriace) konto kde mi chodi par drobnych... len raz som si poziadal o rezervu na ucte a ked zabudnem na tu birokraciu co vsetko som im musel naskenovat, nahravany telefonat a este z druheho uctu si tam poslat aspon cent... a i tak mi ho neschvalili aj ked som podla podmienok co maju na nete podla mna vyhovel vo vsetkom...

nerozumiem tomu niesom dlznik nikde, nemam dlhy, o rezervu som ziadal v rovnakej vyske ako je vyska mojho platu a aj tak mi ho ti kreteni po podotykam 10 dnoch neschvalili... ked som to reklamoval a ziadal odvovodnenie tohoto rozhodnutia, po dalsich 4 dnoch mi prisla len odpoved ze z pravneho hladiska vraj nemam narok nato aby mi ju zuno schvalilo... teda v podstate som sa nedozvedel nic tak ma to vytocilo ze som hned odtial odisiel... kaslem nanich... 😔

ramzes1980
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zabka88
16. júl 2014

@strapatymajo ahoj, zaujalo ma čo si písal, že zuno odchádza z trhu, nevieš o tom viac? kedy by to malo byť?

tomasgoco
29. dec 2014

Odporúčam túto serióznu pôžičku. http://1url.cz/8Zka

tatiankaps
29. dec 2014

@tomasgoco a mate s tym osobnu skusenost ked pišete že je seriozna?

andreah25
30. dec 2014

@tomasgoco Neviem či sa jedná práve o serióznu firmu, lebo som sa pokúšala si ich preklepnúť a teda nie je to žiadna sranda a nijako jednoduché - odvolávajú sa na smernicu EU, v ktorej som ale nenašla pod patričnými článkami nič bližšie o fungovaní tejto spoločnosti, iba to, že môžu poskytovať cezhraničné bankovú služby, ale ...... spoločnosť, ktorú ponúkaš, tak táto síce patrí do skupiny banky, ktorá má udelenú licenciu našej NBS, ale len tá hlavná banka skupiny, nie priamo táto súkromná spoločnosť, ktorá vraj do danej skupiny patrí - píšem vraj, lebo nikde inde som nenašla spojitosť s tou bankou na ktorú sa odvolávajú.
No a za ďalšie - odvolávajú sa, ako sú podporovaní centrálnymi bankami štátov, vrátane EÚ či EK - ešte som nepočula o súkromnej spoločnosti, ktorá je podporovaná trebárs len jednou centrálnou bankou vlastného štátu, ktorá poskytuje pôžičky zúfalým ľuďom, ......
Takže asi toľko o serióznosti danej spoločnosti..... a ešte o Tvojej serióznosti, nakoľko som sa dostala akurát k info, že ak dohodíš ,,duše" na pôžičku tak ak ich dohodíš pod svojím akýmsi číslom odporúčania, tak získať za nich istú ,,províziu"...

tomasgoco
31. dec 2014

Pôžičku som si od nich nebral ale spolupracujem s nimi a vyplácajú ma tak ako sľúbili. Tak keď sú v tomto smere seriózny tak budú seriózny aj čo sa týka pôžičky.