V ktorej banke je najlacnejší účet bez podmienok?

bonnie2
6. mar 2018

Ahojte. Viete mi poradit v ktorej banke, nie internetovej, ake takej, ktora ma bezne dostupne pobocky, je najlacnejsi najvyhodnejsi ucet s najnizsimi poplatkami bez kadejakych podmienok ako je napr.povinny min.obrat, minimalny prijem na mesiac, min.obrat kartou apod.? Ucet pre jedneho cloveka nad 30 rokov. Dakujem





intDakujem

cecilia68
6. mar 2018

Myslím, že Prima banka...má 4€ a nie je ničím podmienená. Ja mám VUB a platím 6€.

hettinka
6. mar 2018

mBank platím 0€

Prečo nie internetová?

bonnie2
autor
6. mar 2018

@cecilia68

@hettinka dakujem vam. Mbank mam aj ja ale potrebujem teraz aj taku ktora ma normalne pobocku kde mozem ist..

hettinka
6. mar 2018

@bonnie2 tak primabanka. Sú na každom kroku a účet je za 3,90. Pri aktívnom používaní karty sa znižuje poplatok.

deti95060810
6. mar 2018

pozri si a vyrátaj si to na finančná hitparáda.sk

katus226
6. mar 2018

prima banka. taka vub to s cenami prehana

vera39
6. mar 2018

Na internetové nakupovanie mám fio kartu..poplatok 0 eur...

veronika9797
6. mar 2018

Slsp a slavneho Georga urcite nie..bleee..ja to mam a tiez ma zaujima co sa oplati...tu musim mat 3 trvale prikazy, sporenie a minut mesacne 200 eur aby to bolo zadara....urobit platby jednou kartou! A ked som chcela pre manzela druhu kartu lebo on je v meste a ja s malou 40km doma a nakupy robime obaja tak cena za dalsiu kartu je 10e ROCNE! Chcem isto zmenit banku..m

dapo
6. mar 2018

fio banka, maju aj kamenne pobocky

bonnie2
autor
6. mar 2018

Dakujem vam zienky...

gretocka
7. mar 2018

tak ja mam Unicredit U konto - je tam podmienka 400 Eur prijem, co sa mi vdaka manzelovi dari naplnat a tym padom mozem vyberat z akehokolvek bankomatu na celom svete, dobre elektronicke sluzby a do 26 rokov nemusi clovek splnat ani tu jednu podmienku.....
Viem ze to uplne nie je odpoved na tvoju otazku, ale ked som to prechadzala pre nase potreby, tak toto mi vyslo najlepsie.... ono to je vzdycky kompromis preto si musi clovek urcit co je pre neho to najpodstatnejsie.... pre mna to napr. bolo vedenie bez poplatkov a zaroven vybery z bankomatov a elektronicke bankovnictvo

bonnie2
autor
7. mar 2018

@gretocka a kolko platis ucet?

bonnie2
autor
7. mar 2018

@gretocka a prijem musi byt len d zamestnavatela co napr.tam spada j vyzivne cize vsetko co je tam ako plus za mesiac?

solinkarka
7. mar 2018

VUB zadarmo

gretocka
7. mar 2018

no platim 0, ked ti na ucet pride 400 Eur za mesiac a je jedno odkial... mne tam chodi rodicak, pridavky a zvysok do 400 mi posiela manzel aby to vyslo...

ibrunova
7. mar 2018

@solinkarka VÚB má aké podmienky, aby bol účet zadarmo?

solinkarka
7. mar 2018

@ibrunova prijem do 400e

bonnie2
autor
7. mar 2018

@gretocka diky

ibrunova
7. mar 2018

@solinkarka do 400€? Čiže ak mi príde viac, už nie je zadarmo? Divné nie?

solinkarka
7. mar 2018

@ibrunova mne chodi aj viac...rata sasom to nejak rocne nesmie presiahnut daku sumu.. na ich stranke najdes viac info

ibrunova
7. mar 2018

@solinkarka Idem to mrknúť, ďakujem, lebo ja tam mám účet roky a platím 6€ a keď som sa bola pýtať, tak mi nedali žiadnu ponuku, aby som platila menej.

solinkarka
7. mar 2018

@ibrunova a co ti chodi na ucet? Myslim kolko €?

jenny257
7. mar 2018

ja mam primabanku....3,90 a mesacne mi vratia nejakych 90 centov za platby kartou , takze vlastne len 3eura 🙂

terka1607
7. mar 2018

Ja môžem odporučiť ten unicredit, poplatok 0 euro ako písala pani hore, treba len aby prišlo na účet min. 400 euro, výbery vo všetkých bankomatoch zadarmo.

korunka1
7. mar 2018

@ibrunova VUB zadarmo...sen
Musíš splniť kopec podmienok
VUB konto 6€ bude zadara... 1x mesačne ísť na internetbankig+príjem min.500€+3produkty/kreditná karta-použitie min.3x do mesiaca,hypo,sporiaci účet-min.50€ mesačne,poistenie, depozit min.10000€/
alebo za 3€ a stačia aj 2 produkty +to ostatné
...ale v cene máš len 6x použitie plat.karty ..potom sa platia nejaké centy...ak nevezmeš kreditku, tak bude neobmedzené použitie.

VUB magnifica je za 9e tuším
Platia tie isté podmienky len príjem musí byť min.1000 €, ale v základnom balíku je neobmedzené použitie karty

takto v skratke

solinkarka
7. mar 2018

@korunka1 ale je zadarmo lem malo kto o tom vie. Vela babam som tu uz poaradila...mimochodom nesplnam ani jednu podmienku co si pisala

korunka1
7. mar 2018

@solinkarka Tak poraď 😉

mogaa
7. mar 2018

tiež myslím že Fio

solinkarka
7. mar 2018

@korunka1 ako som pisala...rocne nesmie presiahnut sumu 5600e a mesacny prij dodo 400e ale mne niekedy pride aj viac...a este kedns podmienka nesmies mat uz nikde inde ucet

ivuska36
7. mar 2018

@solinkarka a možeš využívať kartu a IB?