Zmena zdravotnej poisťovne

alca89
19. sep 2014

Ahojte,
prosim Vas mate niekto skusenosti so zmenou zdravotnej poistovne ??? po vcerajsej skusenosti kedy mi lekarka naznacila ze moja poistovna je cela na figu a vdaka nejbudme na velmi dolezite vysetreni musiet cakat do februara rozhodla som sa pre zmenu ... za kazdu radu Dakujem

slavka034
19. sep 2014

Ahoj...tak najvyšší čas porozmýšľať,do ktorej poisťovne budú viesť tvoje kroky..🙂 Prepoistiť sa vieš iba do konca septembra,s platnosťou od 1.1.2015

misicka101
19. sep 2014

@alca89 ahoj, ja tiez rozmyslam nad zmenou... Mame doveru, ale v utorok nas kardiologicka objednala az na marec. Vraj ju drzia limity z poistovne... 😖 A na alergo mi odporucili tiez zmenu. Asi skoncime vo vseobecnej, lebo cakat s dietatom pol roka na vysetrenie... ☹ Nastastie nemame nic akutne a dufam, ze ani mat nebudeme...

alca89
autor
19. sep 2014

@misicka101 mne tiez takto pekne odbila neurologivka na Union :/ odporucila mi VZP alebo Dovera ale teda ked hovoris takto tak asi vezmem tu VZP ... ja prave potrebujem ... vyzera to tak ze si budem musiet hradit liecbu sama tak ako aj vcerajsie vysetrenie ... nikdy osm s Union nemala problem az teraz :/

alca89
autor
19. sep 2014

@slavka034 viem ze ma tlaci cas ... preto sa pytam tu mozno skusenejsich kto uz to robil ...

misicka101
19. sep 2014

Ani my sme nemali s doverou doteraz ziadny problem. Ale je pravda, ze sme nic vazne nastastie nemali....
Ja tiez teraz vsade hladam a kukam ci to zmenit na vseobecku alebo cakat a uvidim co sa z toho vykluje... 😖 Len sa bojim, ze ak budeme nieco surne potrebovat, tak nas neosetria. Ide mi hlavne o drobcov /už o 2 😉 /. Tak neviem.

liz_lemon
19. sep 2014

moj priatel ma Doveru, ale od januara prechadza do VSZP, s Doverou boli len problemy

alca89
autor
19. sep 2014

@misicka101 tak neviem som z toho jelen :/ jeden povie tak druhy tak :/ no mne hrozi MR a pri mojej poistovni by som musela cakat do februara pri VZP do 3 tyzdnom som na rade ...