Bývanie v Topoľnici

terezka2233
27. dec 2022

Ahojte, byva Tu niekto v Topolnici?

Nasli sme si byt v tento dedine . Len rozmyslame ci ho mame naisto brat.
Vsetko je super, jedine co riesime je vzdialenost.. ja ako ucitelka si hadam pracu najdem, ale manzel je anglicky hovoriaci a teda pracu ma v BA, pochybujem, ze v GA by si nieco poriadne nasiel .. viete mi poradit tak zo zivota, ako SA Tam byva? Aka je doprava? AJ do Topolnice?

att123
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sisinka001
27. dec 2022

@terezka2233 Z Topoľnice máš priamy vlakový spoj do BA každú hodinu

terezka2233
autor
11. jan 2023

@sisinka001 ano, to viem.. Len cesta vyse hodiny do prace a ked ti nevyhovuje CAS odchodu vlaku ..tak to je dost narocne.. ale chcela som SA opytat ci nahodou neviete aka zona je Galanta? Teda akyclistok mi treba kupit spolu AJ s dopravou v BA

sisinka001
11. jan 2023

@terezka2233 neviem ako konkrétne to myslíš s tou zónou. Vlak chodí každú hodinu v pracovné dni, treba si pozrieť presne cestovný poriadok, keďže sa teraz aj menil. Kľudne sa pýtaj, ak niečo chceš vedieť. Ja tu bývam

terezka2233
autor
11. jan 2023

@sisinka001 ano tie vlaky som si pozerala.. ale vraj je nejaka moznost mat jeden listok ktory obsiahne AJ vlak aj dopravou v BA. Lebo ked som si to preratala tak by ma to vyslo cele 7,60 Denne co je dost.. tak ci nahodou nevies 🙂 ano? V Topolnici? A si tam spokojna? Viem ze je tam nejaka skola, potravimy, kostol,... Asi ziadne podujatia.. ale tak ta Galanta je blizko?

tina877
12. jan 2023

@terezka2233 moja svagrina tam byva , vravi ze sa jej tam dobre byva len nic tam nie je😂neda sa ani kocikovat tam.

sisinka001
12. jan 2023

@terezka2233 S tou dopravou netuším ako to je, určite je možnosť zakúpiť týždenný, alebo mesačný lístok, ten je určite cenovo výhodnejší, a takisto aj na mestskú dopravu v BA, ale taký lístok ako ty spomínaš, to som ešte nepočula, to je najlepšie sa spýtať asi tam kde predávajú lístky. Kultúrne vyžitie nulové😄, ale Galanta je asi 5km. Je to malá dedina, cca do 1000 obyvateľov, pokojné a kľudne bývanie. Je tu Jednota, Základná škola spojená s materskou školou, len 1.stupeň, kostol, pekáreň, Top farm, futbalové ihrisko

terezka2233
autor
12. jan 2023

@sisinka001 dakujem🙂) tak dnes sme I'm povedali ze to berieme...je to na tej ulici novej hned napravo... Od topfarmt Asi 100 m...tak hadam nebudeme lutovat...a potom mozeme podnikat nejake dedinske podujatia 😁😗😗

terezka2233
autor
27. mar 2023

@sisinka001 ahoj, prosim odkial mate internet? Aky operator?

sisinka001
27. mar 2023

@terezka2233 ahoj, Golemtech máme🙂