Dobrý gynekológ v Poprade.

calmmeadow
9. mar 2020

Neviete mi odporučiť nejakého dobrého gynekológa v Poprade, ktorý má záujem pomôcť a urobiť potrebné vyšetrenia,ako napr. hormonálny profil,keď sa pokúšate o bábo? Môj súčasný má stále odbíja s tým, že máme len čakať a skúšať ďalej, aj keď vie, že mám nejaké problémy. Už ma nebaví jeho flegmatický prístup....

martinals
9. mar 2020

Ahoj ja chodím ku Vojtašakovi, čo sa týka vyšetrení je precízny(keď sme s manželom riešili tehu) a počula som, že je dobrá aj Luptakova.

calmmeadow
autor
9. mar 2020

@martinals Práve nad Vojtašákom som rozmýšľala....akurát mi niekto hovoril,že sa u neho za všetko veľa dopláca,že to akoby nejde vždy cez zdravotné poisťovne.Je to pravda?Myslíš,že by som u neho platila za hormonálny profil a pod.?

martinals
9. mar 2020

Bola som u neho asi tak cca 1r do zadu, tak teraz neviem. Myslím, že také bežné vyšetrenia ako profil, klas.gyn vyšetrenie alebo vyšetrenia potrebné k určeniu diagnózy sa neplatí. Ak by si chcela špeci vyšetrenia tak ti ich odporučí ak sú platené ale nie sú nutnosťou da ti na výber. V tehu sa platí za utz, robí aj 3 či 4 d už nepamätám. Ale ako píšem je to o dohode, nútiť ťa nebude. Chcem upozorniť, že sestrička je dosť razna,niekedy až nepríjemná.

nuklia
10. mar 2020

Ja tiez chodim ku Vojtassakovi a som spokojna. Teraz pri nom riesim uz druhe tehu a nikdy nebol problem... Doplacas si iba za to 4D o inom som nepocula ani nic ine neplatila... Sestricka je pravda, ze je svojska, ale ja som s nou nikdy nemala problem...

calmmeadow
autor
14. mar 2020

Super,ďakujem vám,tak snáď mi pomôže a podarí sa nám druhé bábo 🙂

martinals
14. mar 2020

Držím palce 🙂

marvin1234
14. máj 2020

@calmmeadow ahoj, prosím ta, mam rovnaky problém, ako si to nakoniec riesila? A ak mozem vedieť, kto bol ten pôvodný? Ci to nemame toho isteho. Ja som mala ms dva krat za dva roky a odbil ma ze co chcem ze ved uz jedno dieta mam a.ze niekto nema ani to a neurobil ani hormonalny profil

andie2810
14. nov 2021

@marvin1234 prosim, ako sa volal ten gynekolog čo ťa odbil?

marvin1234
15. nov 2021

@andie2810 Al Khoury vo Svite