Hľadáme pediatra v Dúbravke

mmacka
4. jan 2013

Ahojte, hladame pediatra v Dubravke. Prosim dajte tipy okrem MUDr. Foltinovej, ta uz bohuzial novych pacientov neprijima ☹

simib
4. jan 2013

Ahoj.No ja chodím k Marešovej na Saratovskej.Mala už mňa,potom dcérku a teraz aj malého a max.spokojnosť.

januliatko111
4. jan 2013

My chodime k MUDr. Rolnej -starsia ale velmi mila doktorka. Je za povinne ockovanie ale nenuti ockovat 🙂

mmacka
autor
4. jan 2013

o MUDr. Rolnej som uz pocula, vraj je velmi zlata, len to mame trosku od ruky, ak by som si chcela dat prechadzku na peso... ale uvazujem o nej 🙂 dakujem

simib
4. jan 2013

@mmacka Aj Rolnú poznám.Tiež velmi dobrá,ale my sme išli k Marešovej,lebo mala nás,tak preto.A má aj vynovenú ordináciu teraz.Ale obe sú super.Tak kde ti je bližšie 🙂

andrejka1974
4. jan 2013

ja chodim k detskej lekarke Kulhankovej na Sch. Trnavskeho je starsia ale velmi dobra chodim k nej s detmi uz skoro 20 rokov 🙂 🙂 🙂

amouramour
4. jan 2013

mudr. pozdechova🙂aj ja som k nej chodila ako dieta

mmacka
autor
4. jan 2013

asi si dam jeden den exkurziu a pojdem pozriet vsetky 🙂 dakujem, holky... este by ma zaujimalo, ci je niektora za slobodu v ockovani... aspon ako tak...

sonek
1. mar 2014

je nejaka pediatricka v DU trocha.. "alternativnejsia", ze by pouzila aj homeopatikum, ze jej nevadi vegetarianstvo a pod. ??

@mmacka co si nakoniec ty zistila? nasla si nejaku vhodnu?

yahotka
10. mar 2014

@mmacka Ahoj, aj ja si budem hladat pediatricku pre nasho buduceho chrusta. Tiez zvazujem Dr.Rolnu. Prosim bola si uz u nej? Rozhodla si sa pre niekoho?

mmacka
autor
11. mar 2014

@yahotka ahoj, ja som sa nakoniec rozhodla pre Dr.Makejenko na Sch.Trnavskeho, zatial som s nou relativne spokojna,ale je pravda,ze moja Sara (14 mes.) este nebola vobec chora ani teplotu nemala,takze neviem asi posudit uplne objektivne,chodime iba do poradne...

@sonek bohuzial, alternativneho lekara tazko najdes,ta moja ma aj nahlasila za neockovanie,ale nam je to jedno, robi v presvedceni,ze tak je to v poriadku, tak ako aj my 😉 v Devinskej N.V. je jeden lekar,ktory by sa Ti mohol pacit,ak Ti nerobi problem dochadzanie www.pediater.eu

dendy1
30. jún 2014

@mmacka ahoj, nevieš prosím či robí dr.Makejenko aj CRP ?

mmacka
autor
30. jún 2014

@dendy1 ahoj, ano, robi aj crp 🙂

dendy1
30. jún 2014

@mmacka Ďakujem.

suzane26
10. apr 2015

Ahojte, mám otázku neviete ktorému pediatrovi patrí ulica Martina Granca? Ja som našla že Foltínovej ale jej sestrička mi tvrdila že nie a že nás nezoberú. :/

mystery1006
29. okt 2015

Ahojte, prosím, neviete poradiť ku ktorému padiatrovi patrí ulica Talichová? Neviem to nikde nájsť :( ďakujem.