Je lepšia MUDr. Daniela Sopková alebo MUDr. Marcel Dolobáč?

mirka_aa
3. apr 2012

Onedlho sa nam narodi babätko a len nedavno sme sa pristahovali na sidlisko Nad jazerom (Košice) cize detskych lekarov tu velmi nepoznam..poradte ku komu skor babätko prihlasit,ci ku dr.sopkovej alebo dr.dolobacovy..? dakujem 🙂

luy
3. apr 2012

Obaja sú úžasný ale Sopková má veľa detí.Dolobáč ma ešte kedysi učil pediatriu,je to super člvek a lekár,Ja chodím k Sopkovej,lebo ona má špecializáciu pľúcne a dlho robila kliniku,a syn je prieduškár.Hoc koho si vyberieš neoľutuješ.

morandia
14. feb 2013

ja som sa tiez rozhodla pre dr.Sopkovu poradila mi ju znama chodi k nej uz od malicka a ze je spokojna a vzdy bola spokojna ...tak skusime ..prestupujem z novej nemocnice na polikliniku na jazero ..mam to hned cez cestu ..z doterajsou lekarkou som spokojna nebola

silvika99
25. jún 2014

Ahojte tiez sa prave rozhodujem medzi nimi dvoma a neviem sa rozhodnut 🙂 Sestricky su ochotne u oboch? Pridu vysetrit babatka k nam domov ked prideme z porodnice? Dakujem Vam

msekys
22. júl 2014

No my chodime k dr. Sopkovej...akoze pristup je fajn aj sestricka ale ked sa jej chces dovolat a poradit sa niekedy aj mimo ordinacnych tak nemas sancu...

konecnefree
22. júl 2014

My chodíme k Dr. Sopkovej, je dobrá, atb len v nevyhnutných prípadoch a tiež je výhoda že je pľúciarka. Dcére pomohla keď už sa takmer dusila kašľom. Predtým sme mali inú Dr. od tej som už chcela odísť, lebo bola úplne flegmatická a zrazu po nej nastúpila Dr. Sopková, ja som veľmi spokojná. Pri prvom dieťati prišla sestrička ku mne domov, pri druhom som ja bola asi po týždni od prepustenia z nem. Dá sa dohodnúť. Aj sestrička je veľmi zlatá.

slonicekmaly
17. feb 2016

sopkova je super mam ju od narodenia