MUDr. Jaroslava Orosová v Ružinove

mnamko
11. mar 2015

Chcem sa opýtať ,chodí niekto ku tejto pani doktorke?Aká je aj Vašim deťom pomohla?Ďakujem

zuzkasamko
11. mar 2015

My chodime dr. Kadlicovej,no poznam aj primarku orosovu,lezali sme 3 krat na oddeleni.oni su tam vsetci fantasticky,nam pomohli velmi.klobuk dole pred takymi lekarmi....

mnamko
autor
11. mar 2015

@zuzkasamko ďakujem chcem sa ku nej objednať s malou

zuzkasamko
11. mar 2015

Urcite vam tam pomozu,my tam uz chodime rok a maly sa ma uz konecne dobre.

mnamko
autor
11. mar 2015

@zuzkasamko môžem sa opýtať kôli čomu tam chodíte?

zuzkasamko
11. mar 2015

Maly mal do roka dva zapaly pluc,4 obstrukcne bronchitidy....potom sme sa nastasie dostali do biskupic,kde ho dali do poriadku..porobili vsetky vysetrenia,

bocianka123
11. mar 2015

ahoj, teraz ale neviem, či myslíš - dr. Orosovú mladšiu (dcéru pani primárky ), ktorá robí na imunoalerigologickej ambulancii pre dospelých v Ružinove... má aj detskú ordináciu v Pod. Biskupiciach .... Alebo pani primárku - dr. Orosovú , ktorá pracuje tiež v Pod. Biskupiciach a má tam pľúcnu ambulanciu pre predčasne narodené deti ...
Ale to je asi irelevantné ... ja s mojim mladším synom navštevujem obidve dr. - teda staršiu (primárku) a mladšiu ... obidve v Pod. Biskupiciach.
Viac skúseností mám s pani primárkou, u ktorej bol môj syn opakovane hospitalizovaný v prvom roku svojho života a môžem povedať, kebyže niet ich .. tak neviem neviem ako by to dnes bolo... ja nemôžem povedať krivé slovo na oddelenie a ani na lekárov v Pod. Biskupiciach ... Moje dieťa tam doslova prebrali k životu...

bocianka123
11. mar 2015

@mnamko - správa odo mňa vyššie pre teba 🙂

mnamko
autor
11. mar 2015

a chcem isť tej detskej to je asi tá jej dcéra,Ninka je stále zahlienená vnoci skoro každu noc kašle,aj nosnu mandlu jej vybrali troška je to lepšie ale problém stále pretrváva na alergologii jej nič nezistili a doktorka nás nikde neposiela tak chcem skusiť

zuzkasamko
11. mar 2015

@bocianka123 my sme boli na tom podobne,velmi nam pomohli,su to lekari s velkym L