Očný lekár v okrese Prievidza, Partizánske, Bánovce, Topoľčany

lucijja
20. jan 2015

Ahojte žienky, neporadíte mi niekoho dobrého pre dcérku? Od malička sme chodili k Mudr.Malankovi do Handlovej, ale on bohužiaľ umrel. ☹

bojovnicka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tajka1986
20. jan 2015

Mozno ho niekto zastupi,este je to cerstve,ved tam nepotrebujes letiet hned ci? Alebo potom v pd na uniklinike asi najblizsie

lucijja
autor
20. jan 2015

@tajka1986 o hneď nie, ale čím skôr, lebo malá mala takú dosť špeci liečbu u neho a dosť tam záleží aby boli dodržané časové intervaly. A práve tento mesiac sme mali ísť... Volala som so sestričkou a ona sama mi povedala, aby som si našla niekoho iného. 😔

zuziru
26. jan 2015

@lucijja dobrý deň práve riešime tento problém tiež aj som písala na sociálnu sieť https://www.facebook.com/groups/197493663694114...
tam sme rozbehli už diskusiu v Bojniciach ma odbili že nebudu brať nikoho že nie sú spádová oblasť, v PD tiež neberú mám odporúčanie do Žiaru jedna pani zajtra tak uvidíme čo mi napíše aká bola pani dr. lebo všetci odbíjaju že brať po pánovi dr. nikoho nebudu ja som sa ani dovolať nemohla do ambulancie otrasné niečo ja musím tiež začiatkom februára ísť tiež musíme kontrolovať očká každý pol rok tak zúfalosť tiež teraz skúšam pozerať aj partizánske či tam nieje dáky odborník dobrý . Pán doktor nám bude strášne chýbať veľmi nám pomohol a určite kopu iným ľuďom

sakura77
26. jan 2015

Ja chodievam k mudr.Justusovej, velmi mila zlata pani doktorka v Topolcanoch v starej poliklinike v meste.

katkasofi
26. jan 2015

My chodíme do Bánoviec dr. Wagnerovej. Boli sme v PE u jedného radšej nemenujem ..... A ten malej nameral očká že -9!!! Nechcelo sa mi to veriť a tak sme šli na viaceré doporučenia do Bánoviec a nakoniec máme +0,5

lucijja
autor
26. jan 2015

@zuziru no presne s týmto sa stretávame aj my. Ja mám odporučanie do Topoľčian tak skúsim tam ale aj Bánovce ako spomína kaktasofi nižšie.

@katkasofi -9????? tak to je teda sila!!!! A nevieš či pani Wagnerova ešte berie?

zuziru
26. jan 2015

a aká je tá pani doktorka Wagnerova je v pohode? pravá pre toot sa aj ja bojím aby mi malého správne namerali preboa -9 to sa asi pomílila s teplotou vonku kriste pane -9 a nakoniec +0,5 no to je otrasné ako toto môže očiar namerať ked to nieje pravda

lucijja
autor
26. jan 2015

@sakura77 mne v Topoľčanoch odporučili pani dr. Markechovú, ale popýtam sa aj tejto. 🙂

katkasofi
26. jan 2015

@zuziru veru tento očiar v Pe je žiaľ taký...mne sa to hneď nezdalo, však by do všetkého narážala a nevidela by riadne...

katkasofi
26. jan 2015

@lucijja ja si myslím že zoberie. Skús tam zavolať, je super, aj sestričku má zlatú. Len sa daj objednať na hodinu konkretnu za 5 EUR, inak sa tam čaká, má dosť ľudí. My prídeme a hneď nás berie. Mne tých 5 EUR za to stojí, kedže sme z okresu pd...veľa ľudí čo poznám k nej chodí

lucijja
autor
26. jan 2015

@katkasofi už som jej aj volala 🙂 ale bohužial, musím počkať či ma vezme, nakoľko musia navýšiť nejako počty ošetrených na poisťovniach. Ale vraj v priebehu tohoto týždňa by to malo byť vybavené. Tak uvidím. A veru ten poplatok 5 eur, ja to tak všade riešim, nestojí mi za to trčať tam celý deň. 🙂

vazanova92
2. feb 2016

@katkasofi
Chcem sa opytat prosim mam taky problem ze my mamr doktorku v partozanskom a tyto j....doktory mi ho v topolcanoch ani v bosanoch zobrat z3 mam ist do partizanske mam take nervy na zdravotnictvo....a preto mam otazku z3 v tych banovciach vas zobrali a ci je to dobra doktorka..dakujem

vazanova92
2. feb 2016

No prosim ani v banovciach mi maleho nezoberu ja toto nechapem....

katkasofi
2. feb 2016

@vazanova92 my sme boli u dr. Ciriaka, ten malej nameral zrak. -9!!!! Sa mi to nezdalo, našla som si číslo a objednala sa tam. Bez problémov nas zobrala dr...

vazanova92
3. feb 2016

@katkasofi
Ved prave preto ze mame ist bud jemu alebo este v pe je nejaka dagmar a v bosanoch vesela ta nas obje...ked to musim tak neslusne povedat ze mam ist do partizanskeho a v banovciach nas tiez ta pani foktorka nechcrla zobrat ...dakujem aspon za to z3 tomu cciriakobi urcite nejdem...

katkasofi
3. feb 2016

@vazanova92 este s ciriakom je tam tá dr... Ta je o niečo lepšia...

gulolicko
4. feb 2016

Ja s dcerou chodime v topolcanoch Mudr. Zlinskej. Chodime od 3 rokov, teraz mame 9 a som spokojna.

vazanova92
7. feb 2016

No len nechcu brat...neva uz som bola v bosanoch u v3selej ta ma telefonicky odbila ze nebere ale osobne som pridla za setrickou a uz sme objednany dakujem moc xa radu