Otorinolaringológ v Košiciach - Sever

lucikuzmi10
10. jún 2015

prosim, poradte ORL lekara pre dospelych v Kosiciach na Severe, pripadne Nova nemocnica alebo stare mesto. dakujem

timdan
19. aug 2015

Ahoj Lucka, odporucim Cholevovu na Severe...ma taky trochu chladny pristup...treba si na nu zvyknut ale je dobra...so Samkom sme tam chodili ako na klavir 😉))
Dana

littledesire
19. aug 2015

Ahoj, od novej nemocnice nie je daleko k obchodnemu domu terasa.. http://www.zzz.sk/?profil=3790

odporucam doktorku dzurcaninovu, je velmi prijemna, mila, vsetko vysvetli , mam vyborne skusenosti .. a je to aj detska orl zaroven..

slavaf
19. aug 2015

Takisto odporúčam MUDr. Dzurčaninovú, máme dobré skúsenosti.

lelicav
19. aug 2015

AHOJ. MUDR. DEMKO. V ZELEZNICNEJ ALEBO MATUSKA V MEDICINSKOM NA BRIGADNICKEJ.
OBAJA MA OPEROVALI A MATUSKA JE SUPER AJ PRE DETI. V MEDICINSKOM JE NAVYSE DOBRY SYSTEM.
OBJEDNAVKY BERU TAKMER PRESNE. L

reake
25. feb 2017

@timdan Ok, nedá mi nereagovať na Mudr. Cholevovú na Severe. Získavanie anamnézy rovná sa výsluch na policajnej stanici, na otázky pacientov je alergická, do správy píše uzávery, na ktoré nemá podklady, lebo neboli vyšetrené a ani jej neprislúchajú, opiera sa o názory starých dedov, ktorí sa ešte stále držia ako slovenskí najodborníci; čo robí, nevysvetľuje; k pacientom pristupuje povýšenecky, je chladná ako ľad. Má niektoré dobré zvyklosti lekára (nedáva ATB na všetko, vyšetrenia dáva robiť v nevyhnutnej potrebnej miere), ale kto by si už dnes vybral lekára, ktorý k nemu bude pristupovať ako k handre, keď nemusí a môže si vybrať z iných s dobrým prístupom a hodnoteniami?