Pneumológ MUDr. Jakubička v Nitre

bodka13
29. feb 2012

Mladší syn má dlhotrvajúci kašeľ - trvá to už skoro 2 mesiace. Obvodná detská lekárka skúša jeden sirup za druhým,zo školy odkazujú aby s tým kašľom ostal doma - proste nekonečný kolotoč a úspech nikde.Začiatkom februára ostal doma s tracheitídou=zápal priedušnice,po týždňovej liečbe sme skončili v nemocnici pre poruchu dýchania-nemohol sa nadýchnuť,mal pocit silného tlaku na hrudníku. Syn je aj alergik (pele,trávy,roztoče a plesne) ,takže kašeľ sa mu zhoršuje aj alergiou.V poslednom čase som dospela k názoru,že nie som spokojná s postupmi detskej lekárky-vyhovára sa na alergiu a alergologičky-je tak zaneprázdnená,že nestíha poriadne vyšetriť pacienta. Poradili mi navštíviť ambulanciu tohto lekára,tak sa chcem spýtať ako ste s ním a jeho postupmi pri liečbe boli/ste spokojné, je naozaj taký odborník ako sa o ňom hovorí?

tunzal
2. aug 2012

@bodka13 ahoj vidim že si už písala trošku dávnejšie, neviem či ti bude moja správa ešte aktuálna, ale jednoznačne ti môžem povedať že dr. Jakubička je naozaj odborník a vynikajúci lekár. So synom sme k nemu chodili dosť dlho potom ako 2,5 ročný mal zápal pluc a boli sme v nemocnici v LV, tam sa jeho stav ešte zhoršoval až natolko že už mal vodu na pluciach, otial sme sa dostali do nemocnici v NR, vtedy on tam bol primárom a nebud jeho tak neviem ako dopadneme, za týžden dal syna do poriadku a potom sme k nemu chodili na kontroli až do minulého roku. hoci kedy ked sme mali kašel či sople sme sa k nemu objednali a hned to vedel riešiť a vždy hladal aj dôvod nie len strkať antibiotiká jeden za druhým, vždy vyšetril krv, výtery robil, RTG, všetko čo bolo treba, dokonca nám on zistil že máme alergiu na plesne a huby, čo alergologička vôbec nezistila. teraz už k nemu nemusíme chodiť len ked máme nejakí problém, takže môžem povedať že je fakt skvelí lekár a škoda že na okolí je malo takýchto.

babulka82
28. mar 2016

baby neviete či zajtra ordinuje dr . Jakubička ?

kamoska302
18. máj 2016

Pán doktork Jakubička lieči mojho syna na alergiu a dceru si vzal pod patronat - má chore obličky...chodíme k nemu z mesta vzdialeneho cca 300 km...vrele ti tohoto lekára odporučam, velmi mojim deťom pomohol....nepoznám lepšieho odborníka

severanka96
12. nov 2017

Ahojte ciete mi niekto poradit ako sa k nemu dostat?
Jeho sestricka ma odbila do telefonu ze neberie dalsie deti s alergiou len s plucnymi tazkostami ..

leaxa
31. júl 2018

@severanka96 dobry den. mozem sa spytat, nakoniec Vas vzal?

severanka96
31. júl 2018

@leaxa ahoj nie nevzal. všetci sú jedno a to isté ☹

severanka96
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
macik6
30. máj 2023

@tunzal ahoj tiez chcem dverku objednat k nemu no cotam aj zle recenzie tak isto ma alergiu beroe lieky no asi dva mesiacea hmusny taky hlienovity prieduskovy kasel ,obvodnu ju posiela na orl neviem ci jej tam pomozu a civto nie je zbytocne preto som jej dnes vybavyla doporucenie k pneumologovi povedal ze decky je len v nitre a na toho pana doktora citam vela zlych recenzii tak vobec neviem kam ci k nemu alebo inde

tunzal
30. máj 2023

@macik6 aktuálne neviem, so synom som k nim chodievala... ale to bolo este ked bol skolkar....teraz bude mať 20 rokov, mne syna zachranil....čo náš detsky lekar aj nemocnica v leviciach zababrali..... naposledy sme tam boli ked mal tusim 6 alebo 7 rokov... odkedy neviem aka je u nich situácia .....

macik6
30. máj 2023

@tunzal dakujem

macik6
14. jún 2023

@tunzal ahoj mozem sa opytat tiez mam s dcerkou takyto problem je alergicka no nejak jej nezaberaju lueky ma oslabene zrejme pluca dlhotrv kasel tiez sa k nemu do nr chystame prosim ma tam aj rtg ak ju posle,?

tunzal
14. jún 2023

@macik6 oproti je nemocnica, tam posiela