Poradíte detskú psychologičku v okolí Trenčína?

karolinava
4. nov 2015

Baby prosím tie čo ste s okolia Trenčína,máte niekto skúsenosť osobnú s deckou psychologičkou Ruženou Dobiašovou? Nikde niesú hodnotenia od pacientou,neviem aká je či mam ist za nou,alebo hladat inú....alebo mi poradte nejakú dobrú deckú psychologičku v Trenčíne...ďakujem

pribinak
5. nov 2015

pozri si CPPP poradnu v Trencine, nepotrebujes ani vymenny listok, sluzby podkytuju zdarma

u2jana
14. feb 2020

@karolinava dobry den, boli ste u tej pani psychologicky Dobiasovej? Pripadne mate tip na ineho detskeho psychloga v Tn?

kubkovamama
14. feb 2020

@u2jana ahoj, my sme boli pred rokmi, nebola som velmi nadšená. Dr.Zahumensky je top pre decká, ale vtedy som to este nevedela a chodili sme do CPPP. Tam som bola velmi spokojna, pracuju tam s dietatom/matkou/rodinou/skolou komplexne. Po roku terapie je to na paradu a navstevy sme ukoncili

u2jana
14. feb 2020

@kubkovamama na toho zahumenskeho som ale nenasla moc dobre recenzie, tak stale vaham....

kubkovamama
15. feb 2020

@u2jana tak skus to Cpčko, je tam viac psychologiciek, pripadne ti odporucia niekoho dalsieho podľa toho aky problem máte. Na nete podla mna nie vsetky info su pravdive a aktuálne. My na zaklade super info sme boli aj u Kvasnicku, bola som velmi sklamana.