Poradíte dobrého detského očného lekára v Trnave?

adrianai
30. apr 2012

Musíme ísť na kontrolu po úraze, na poliklinike si nás len prehadzovali - podľa obvodu je na dovolenke,zastupujúci neberie deti, destký zase neberie po úrazoch... 😖 neviem vlastne na koho sa obrátiť a ešte aby bol aj dobrý 🙄

raffaella
30. apr 2012

ahoj. Sice pises Trnava, ale ta je od Bratislave kusok. My vzdy ked nieco s ockami ideme rovno na Kramare. Doktorky su tam vyborne, mile a cakam max. do hodiny. Kontakt maju na nete.

mijunik
3. máj 2012

Ahoj, ja som počula, že výborná je MUDr. Piovarčiová a našla som aj jej hodnotenie. Kontakt nájdeš na nete. http://www.lekar.sk/17233/mudr-brigita-piovarci...

katkatt
3. máj 2012

Aj my sme boli u Mudr. Piovarciovej so starsim. To je ta detska, co Vas odmietla? S mladsim som bola, ked mal 2-3 tyzdne u MuDr. Horvatha a zobral nas hned (ale to asi len, ze bol take male babo) a vyborny je urcite. Nepises konkretne mena, tak tazko radit, ale ja by som sa asi objednala na presny cas k Horvathovi, kedze s malymi detmi sa zle caka. 😉

zuj
3. máj 2012

Tiez sa prihovaram za Dr.Horvatha na poliklinike, neviem sice ci berie aj detskych pacientov a nemam osobnu skusenost, ale zvysok rodiny si ho velmi pochvaluje 🙂

kerynka87
4. máj 2012

Ja chodím s malým k Dr.Piovarčiovej na kontroly očného pozadia, nakoľko je skôr narodený. a nikdy som s ňou problém nemala 🙂

kbeata
7. máj 2012

odporucila by som Kramare vBa, 🙂

pipino
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
standu
26. júl 2013

tiez odporucam kramare. vy z trnavy do ba to mate aj blizsie ako my z he do ke a predsa chodime s malou do kosic, operovana bola 2x na kramaroch a 1-2x rocne chodime aj tam na kontroly k doktorke Kostolnej. je mila, prijemna, ona mi malu aj druhykrat operovala. ked sme tam lezali tak vsetky doktorky boli zlate, pan profesor je troska ududrany, ale zas je to kapacita. takze ak mate nieco vaznejsie, rovno sa objednat k nemu, Prof.Gerinec.

andrea297
17. okt 2016

mudr.Piovarčiová už končí,takže vôbec neviem ku komu budeme chodiť,lebo náhrada za ňu nie je,s jej odbornou kvalifikáciou je v TT jediná,deti vraj oční lekári nechcú brať,ale na trnavskej poliklinike sú 2/3 lekárov v dôchodkovom veku za ktorých nie je náhrada,takže len tak "dˇalej",nech mladí na Vš študujú odbory s ktorými sa vživote nikde neuplatnia,ale hlavné je,že majú tituly,tam naše dane a lekárov nebudeme mať ! a dr.Gerinec je už vraj tiež na dôchodku,to som počula už v decembri 2013,že končí,tak neviem.

mamicka2005
23. nov 2016

Ahoj, Prof. Gerinec stále pracuje na Kramároch, ideme tam budúci týždeň, má aj súkromnú ambulanciu v Bratislave, tam sme boli u neho na konzultácii tento mesiac.
https://www.zzz.sk/zariadenie/5448-ocna-ambulan...

bubla30
3. júl 2017

@mamicka2005 ahoj, aky je prosim, ten pan gerinec? mame za sebou uz jednu neprijemnu skusenost, tak by som rada prijemneho a trpezliveho lekara...toto je starsi pan?

kulumulu123
3. júl 2017

@bubla30 ahoj prof gerinec je ozaj kapacita ked mate akykolvek vazny problem kde bezne nad vami ini ociari mavnu rukou (osobna skusenost) .... Osobne by som za inym Dr ja uz ani nesla.... Je to starsi pan ordinuje na kramaroch na detskom alebo ma sukromnu ambul. V centre v BA kde berie aj dospelych plati sa 50 eur.,.

bubla30
4. júl 2017

@kulumulu123 dakujem, nasmu maleho zabieha ocko, s tym potrebujem ist niekam, vdaka!

kulumulu123
5. júl 2017

@bubla30 neviem posudit aky ma pristup k detom ja som za nim bola kvoli sebe ale kym som bola v cakarni nebolo pocut ziadny detsky plac boli predomnou dvaja drobci tak usudzujem ze to neni az take zle... Mne velmi vecne a na rovinu vysvetlil diagnozu postup liecby aj co mozem ocakavat do buducna (mala som herpes na rohovke) bola som u viacerych Dr a mnohi mi povedali ze z toho mi uz ostanu trvale nasledky zasla som za panom prof.nasadil mi uplne ine lieky a nasledky nemam ziadne aspon zatial nie klop klop.... Vela stastia drobcovi ☺

bubla30
5. júl 2017

@kulumulu123 dakujem❤

dada399
20. dec 2017

@mamicka2005 prosím vás vedeli by ste mi poskytnúť kontakt na prof.Gerinca? Ďakujem

myska2233
9. máj 2018

Neviete prosim aka je cena za vysetrenie u Gerinca?