Poraďte detského psychológa v Banskej Bystrici

inga110
6. aug 2013

Mozete mi poradit detskeho psychologa v BB, alebo ZV? pre 3 rocneho syna-hyperaktivita, vzdorovitost. dakujem 🙂

moonglow
9. máj 2014

@inga110 vybrala si nejakeho psychologa? si spokojna? aj ja nejakeho hladam, v BB... odporucte prosim

inga110
autor
9. máj 2014

ahoj, my sme boli na Mladeznickej ulici, ci ako sa to vola, psychologicko poradenske centrum, psychologicky su priradene podla toho do ktorej skolky chodi a celkom pomohlo, hoci neviem ci som sa len ja nepotrebovala vykecat, lebo s nim vobec nic nerobili a mna si vypoculi, povedali ze to je ok a isla som domov, ale ten pokec mi pomohol aj rady co mi dali a hlavne to uistenie sa. 🙂

moonglow
11. máj 2014

@inga110 takze si bola len na jednom sedeni? a len ty, ci aj dieta?

my nie sme z BB, takze hladam skor nejakeho sukromneho psychologa... mam zatial len 1 odporucanie na PhDr. Janu Gottierovú na Huštáku ... nemate s nou niekto osobnu skusenost?

inga110
autor
12. máj 2014

nie

moonglow
13. máj 2014

@bobocka dakujem

shakask
15. jan 2015

JA som tiez dlho hladala, a nakoniec som nasla Dr. Popova, super - mlada, odporucila mi ju moja obvodna mne velmi pomohla po rozvode aj detom. Dala nas dokopy, pozitivný pristup, super motivacia, davala nam ako rodine rozne ulohy... Je sukromna, ale dalo sa s nou dohodnut... v porovnani s ostatnými psychoskami som platila menej, a hlavne nestopovala ma po 40 minutach aby som uz vzpadla a mesiac pred rozvodom mi dala cislo aby som ju kontaktovala ked to budem potrebovat. To mi velmi pomohlo. Odporucam. Moyem dat kontakt.

carmenbb
11. okt 2015

@shakask Ahoj,môžem poprosiť kontakt?Ďakujem pekne

marianna167
30. nov 2015

Ahoj -shakask ..mohla by si prosim poslat kontakt na tu Dr. Popova. Velmi by si mi tym pomohla.dakujem vopred

marianna167
30. nov 2015

@shakask ahoj mohla by si mi prosim ta poslat kontakt na Dr. Popovu. Velmi by si mi pomohla. Dakujem vopred 🙂

denike
20. okt 2016

@shakask
Ahoj, je prosim este moznost ziskat kontakt? Na webe som nenasla.. Dakujem.

zuzkalen
26. okt 2016

AHoj =) mala som podobný problém a pochodila som rôzne centrá a psychologičky a bohužial nepomáhalo nic, všetko boli len chvíľkové výsledky. Nakoniec mi jedna kamarátka odporucila jedno centrum vola sa Gaia Natura, robia s detmi a rodicmi po celom Slovensku. Bud je moznost prist osobne (z BB do DK to nie je az tak daleko 🙂 ) alebo cez Skype a mozem potvrdit ze po absolvovanom treningu (maju system treningov pre maminy s detmi) sa problem u nas vyriesil na trvalo a mne to pomohlo natolko ze mu rozumiem omnoho viac a dokazem zvladat uz cokolvek pride 🙂 Kludne mozem posunut kontakt na asistentku Katku 0907086269 alebo su aj na fb staci im napisat =) https://www.facebook.com/gaianatura.sk/?fref=ts

niki65
12. dec 2016

@shakask ...ahoj,mohla by si mi prosím ťa poslať kontakt na Dr.Popovú? Ďakujem moc pekne 🙂

bambulka242
4. jún 2017

@shakask mozem poprosit kontakt na dr popovu ak ho este mate. Dakujem

misankova
6. jún 2017

Tiez si prosim kontakt na dr.Popovu dakujem

vera43
8. jan 2018

@shakask mohla by som vas poprosit o kontakt na pani dr. Popovu, kde vlastne ma ambulanciu? Dakujem.

sojanka
25. apr 2018

Ahojte. Viete mi dat niekto kontakt na tu dr. Popovu? Alebo niekoho pre 4 rocne dieta s dobrym a trpezlivym pristupom ☺

dajania
26. júl 2018

@shakask mozem poprosit kontakt na doktorku, dakujem

salome51
26. júl 2018

Ja som bola zo synom v súkrnom centre v Brusne. U nich to to funguje tak, že psychologička príde za dieťaťom do škôlky, nemusíte nikam chodiť. Majú l dispozícii aj špeciálneho pedagóga a robia aj intervencie, teda viac sedení. Ale je to skôr pre deti ktoré majú problémy takého školského charakteru alebo sú v škôlke vzdorovité, nechcú spolupracovať, sú naor. hyperaktívne. Robí tam taká mladá psychologička. Ja som bola veľmi sokojná. Môžem pridať potom link na to ich centrum ak bude niekto chcieť.

mirka_sen
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mililuci
2. okt 2018

aj ja si prosím kontakt na Dr. Popovú

lillif1
2. okt 2018

Dobrý deň, mohla by som aj ja poprosiť kontakt na Dr. Popovú?

danula18
16. okt 2018

Dobrý deň aj ja si prosím kontakt na Dr. Popovú. ďakujem

juja01
30. okt 2018

neviem ci si to este niekto precita, ale mozem aj ja poprosit o cislo doktorky?? dakujem

danielagalbava
7. dec 2018

Môžem poprosiť kontakt na Dr. Popovú ??? Ďakujem

danielagalbava
7. dec 2018

Dobrý deň , môžem vás poprosiť o kontakt na Dr. Popovú? Ďakujem

michaela7667
20. máj 2019

@shakask môžem aj ja poprosiť na tu dr popovú a aj kde v BB sa nachádza ? Ďakujem krásne