Poraďte detského urológa v Košiciach

janka1990
8. mar 2013

Ahojte mile mamicky poradte mi prosim nejakeho dobre urologa pre mojho rocneho synceka.Popripadne aj telef.kontakt dakujem 🙂

martinkah
8. mar 2013

ahoj, my sme boli u Dr. Kurcinovej, ordinuje na poliklinike na tr. SNP, pošlem ti mobil. čislo do IP.. nepáči sa mi, že pri problémoch so zúženou predkožkou chce hneď rezať, skúsili sme iné metódy a zatiaľ sa zdá, že operácia nie je nevyhnutná, ako nám ona tvrdila.. ale pri inom probléme nám pomohla.. viem aj o Dr. Bačovi (ak sa nemýlim), ale niekde som čítala zlú skúsenosť s ním, tá ma odradila

ppsstt
1. júl 2013

dobry den, ja mam tiez zlu skusenost s Dr. Bacom, dost cerstvu, tak viete poradit este niekoho , detskeho okram Bacu a Kurcinovej??? Dakujem

evkam78
1. okt 2013

Ahojte, my sme boli u dr. Riznica na Poliklinike Juh. Az na organizaciu prace a dlhe cakanie to bolo SUPER! Syn ma 2,5 roka a neda sa mu celkom stiahnut predkozka. On povedal, ze je este malicky a ze je to uplne v pohode. Ze netreba nic riesit, len po kupani ntahovat. Viem, ze niektori urologovia take stavy stiahnu nejakym hacikom. On povedal, ze to moze urobit, ale ze to by ho bolelo a ze v tomto veku je to zbytocne. Proste super nazory, velka spokojnost.

bianca11
8. nov 2013

Dobry vecer! Ja som pocula od nasej endokr., ze Dr. Baca je najlepsi, ale on vraj neoperuje v nemocnici, ma asi nieco sukromne. My sme potrebovali pri operacii i Dr. z ara. Isli sme za pani Dr. Kurcinovou. A s tou som spokojna, az na jej trochu zvlastne spravanie ked sa jej nieco comu nerozumiete spytate a ona na vas tou medic. terminologiou, že ste uz uplne mimo. Jej su tieto veci samozrejmostou, ale nam laikom... Inac super.

romaroma
31. jan 2014

prosim o radu k lekarovi / mam skusenost s mudr. bacom a chcela by som ist na prehodnotenie stavu pred operaciou, kt. nam mudr. baca stanovil. nejake odporucanie? syn ma 4roky.

lucy2111
29. aug 2014

Maminky mozem poprosit cislo na mobil na kurcibovu? Mame ist na kontrolu po operacii a kdesi sa mi pri stahovacke zapatrosila vizitka a v mobile ho nemam

sweetsuzi
8. sep 2014

Neboli ste nahodou niektora s dietatom u dr. Hrivnaka na tahanovciach? Hladam nejakeho urologa kde by som sla so synom a nechcem aby prva moznost bola operacia resp aby mu predkozku pretiahli nasilu.

tanicka81
4. okt 2014

Dobrý večer. Mne odporučila dr.Baču detská lekárka a aj sme boli na vyšetrení. 26.10. nás čaká zákrok lebo malému sa predkožka nestiahla vôbec a má ju zúženú. Keďže on má jednodňovú chirurgiu na Toryskej tak ideme tam a aj si za to zaplatíme. Ako to zvládneme netuším a už teraz mám strach ako to naše dieťa večne v pohybe zvládne. K dr.Hrivňákovi chodí môj manžel a neviem či sa venuje aj malým detičkám, inak je to super doktor len maximálne vyťažený a na termín sa čaká dlho predlho.

alohim
20. nov 2014

Dr. Riznič na Juhu, veľmi milý, zlatý, pekne pristupuje k dieťaťu, všetko podrobne vysvetlí...neplaší sa, reálne povie prognózy 🙂

vcielka66
26. mar 2015

@martinkah ahoj,chodite este ku dr.kurcinovej? mozem ta poprosit poslat mi cislo na mobil,neviem sa dovolat na pevnu linku uvedenu na nete..dakujem lucia

smolinka1983
15. apr 2015

@martinkah ahoj mozes aj mne poslat cislo na mobil doktorke kurcinovej?

martinkah
15. apr 2015

@smolinka1983 0948 220 488

smolinka1983
15. apr 2015

@martinkah dakujem

smatka
29. máj 2015

@martinkah ahoj je platné to číslo.Tyzden sa snašim dovolať a nič! Kedy treba volať? Ďakujem

martinkah
30. máj 2015

@smatka netuším.. takto ho mám uložené v telefóne, vizitku už nenájdem, už je to viac rokov, čo sme tam boli, možno ho už nepoužíva.. skús zavolať na urologickú kliniku v novej nemocnici, možno sa s ňou spojíš takto

smatka
30. máj 2015

@martinkah vďaka

smatka
30. máj 2015

@smolinka1983 ahoj dovolala si sa dr.? Kedy treba volať?

zuzulik27
30. máj 2015

dr. kurcinovej sa dovolat je hrozne tazke. tiez tam volam uz 2 tyzdne a nic. robi od 10,30 do 15,00 ale vacsinou nedviha alebo ma zlozeny telefon.

zuzulik27
30. máj 2015

a cely mesiac JUN MA KURCINOVA D O V O L E N K U 😉

zuzana535
30. máj 2015

Dr.Kurcinova-055/640 41 02,cislo je platne
Ked sa nemylim pracuje len pondelky,stredy,piatky,volat po 12 hod

smatka
30. máj 2015

@zuzulik27 ja iba 1 týždeň🙂🙂🙂🙂 Som z toho na nervy. A koncovku má 480 či 488 ako písali vyššie?

smatka
30. máj 2015

@zuzulik27 paráda 😠

zuzulik27
30. máj 2015

@zuzana535 ano toto cislo je platne. ja mam aj na jej mobil ale tak nechcem ju otravovat.....

zuzana535
30. máj 2015

Mobil nebrala ani mne,ale sestricka dviha len treba mat trpezlivost

smatka
30. máj 2015

@zuzana535
@zuzulik27 Vďaka kočky🙂

nikivanesa
13. sep 2015

ahojte mili ludia....mam zufalu prozbu,,,mam cerku ma osem ,,ma unik mocu v prebiehu dna,,,vlastne i vnoci,,,nedavno jej to diaknistikovaly,,ale odmalicka som snou chodila do michaloviec a pokazdy ras my hovorily ze je to moja vina,,,ze vraj ja ju neucim a tak ,,,ze ju nebudim v noci a td,,,,zijem v anglicku a poviem vam praudu vo strachu,,,,pretoze cerka chodi do skoly,,,a nosi pampers,,,vedia co jej je ale itak sa ptrasne bojim,,,...mozno si kladiete otasku,,,preco snou nechodila v angicku,,,,,?,,,,pred dvoma rokmy tu odobieraly deti prenic zanic,,,tak som sa bala ze som znou raci chodila domou,,,,na sk,,,toto leto som sa rozhodla ze pojdem do kosic ,,,za pani dochtorkou kurcinovu,,,a ta mi pomohla ,,,hlavne mojej cerke,,povedala nam ze ma unik mocu,,,,je mi ctasko ze som to neurobyla skvor,,,ale mislela som si ze mojej cere pomozu i vmichalovciach,,,,ale nepomohly .......prosim vas je tu niekoto kto ma dieta tak isto chore ako je moja cerka,,,mam vela otazok,,,,,,napriklad kde som urobyla chybu,?,,ako dlho sa to lieci,,,?,,ci je niekedy nutna operacia,,,,,,?,moze to byt trvale?,,,,a hlavne preco ma ten unik mocu?,,, je to i stresujuce a hlavne pre moju cerku,,je to prenu stresujuce nosit pamper do skoly,,,ale musi a to ma ubija ze sa niekedi trapi a hambi,,,,je to moj andelik a snazim sa aby to prenu nebolo nejako steesujuce,,,,,,,,,,,prosim o radu a ci tu niekdo nema podobny problem ako moja cera vo pred dakujem,,,monika

baran1982
12. jan 2016

A kolko sa plati za zakrok jednodnovej chirurgie

bobinka123
17. mar 2016

Ahojte, my chodime k MUDr. Naterovi do Modry. Kedykolvek potrebujem, zavolam a dohodnem sa. Fakt, perfektny odbornik, ked treba, vie zabezpecit a zoperovat ci uz dieta al. Dospeleho v nemocnici v Malackach. Sestricka perfektna. Som rada ze som ho nasla. Mozem len doporucit.

jurko77
29. dec 2016

Ahojte,chcem sa spýtať Kurcinova robí aj jednodňovú chirurgiu?

vcielka66
4. jan 2017

@jurko77 áno robí na mojmirovej alebo myslím že aj na kvp v procare