Akú hračku pre 2 mesačné bábätko?

majcaalexko
30. jún 2011

Akú hračku kúpiť 2 mesačnému babetku ?

beruska.zuzanka
30. jún 2011

@majcaalexko niečo mäkké, farebné, ni veľmi hlučné, čo da dá "jesť" 😅 prípadne jemne hrká 😀 😀
a detičky ako prvú vnímajú červenú farbu, tak nech je to veselé 😉 kuknem link a hodím Ti IP, čo sme mali ako prvú hračku my 😉

martinkatinka
30. jún 2011

My sme dostali také farebné hrkálky z plyšu, ktorý sa dal hrýzť a dá sa prať v práčke...a to mal malý 7 týždňov...A ja som mu kúpila hryzátko, nech sa pomaly učí chytať predmety do rúčky... dáva všetko do úst, takže je to aj vhodné, to hryzátko...

kdezee
30. jún 2011

napriklad hrkalky co sa daju pripevnit na rucky a nozky...

berus222
30. jún 2011

nasmu sa pacilo plysove zvieratko, ktore po natiahnuti jemne vibrovalo a hralo tichucko melodiu. a mohol ho aj ozuzlavat.

bibap
30. jún 2011

nasa mala rada hrazdicku so svetielkami a hudbou a hrajuci kolotoc v postielke

bleble
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jennyka
25. jún 2012

ahoj aku hracku pre 7tt babo? ked mu kupim na hryzenie gumenu nebude sa s noubuchat do hlavicky?

stanislavao
25. jún 2012

hudobnu, nejakeho plysacika co hra jemnu melodiu, popripade aj svieti.

bleble
20. júl 2012

Z mojej ponuky by som odporucala kaucukove hracky do vody alebo hryzatko Panda

tamina969
11. feb 2016
Používateľ tamina969 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od tamina969.

Ahojte zienky, mate prosim skusenost s uspavacimi hrackami, kolotocmi nad postielku, take co aj hraju melodiu a pod. ? Zabera to u vas na lepsie zaspinkanie?

lucik194
11. feb 2016

oball majú v DM drogerii,
takuto
http://www.amazon.com/dp/B005RVCGTA/ref=asc_df_...
hrka to, kotula sa to, dobre sa to drzi, neublizi si s tym

silvapokorna
30. sep 2016

@majcaalexko Ja som do jedného roka vyberala značkové učiace hračky. Mali sme kocku a rôzne zvieratka, tigra, sovu a tuším bábiku. Sú to také tie hračky, ktoré majú na sebe rôzne materiály a tvary, v ruke držia plastové tvary. A u známej značky viem, že je preverený materiál a bezpečnosť hračky. Napríklad toto je super http://pre-najmensich.heureka.sk/nuk-forest-fun...