Aký darček pre 4 ročné dievčatko?

mimi171
14. feb 2012

ahojte, neterka ma o mesiac narodeniny a ja si uz teraz lamem hlavu nad darcekom. bude mat 4 roky. poradite nieco? dik

ivuska6
14. feb 2012

opytaj sa jej mamicky co jej take chyba dnesnej dobe maju deti hraciek plnu kopu ja sa vzdy zameriam na oblecenie ked uz nieco kupujem pancusky tie potrebuje casto ked je chladno alebo spodne pradlo , svetrik teplacky atd oblecenia je dost a myslim ze znosi a ktomu neaku malicku sladkost myslim ze bohate staci taky darcek inak zalezi aka je narocna lebo niektore deti su naucene tak ze uz od radosti nevedia co by chceli a máli sa im. 🙂

prasiatko30
14. feb 2012

tiez si myslim ze dobry napad je opytat sa mamicky ta ti hadam bude vediet povedat, potom ja rada kupujem knizky - lebo vacsinou pre taketo deti vsetci kupuju hracky ale pekna zaujimava knizka nie je na zahodenie - a ak moze byt tak taka z ktorej sa aj nieco nauci - o zemeguli, o svete, o hudobnych skladateloch s CD. potom tiez zalezi co sa jej paci - poznam par dievcatiek v okoli co su uplne maniacky princezien ale potom poznam aj taku co je ako taky chlapcisko a tej sa napr najviac zavdacis ak jej kupis futbalovu loptu a kopacky 😀 - takze porad sa s mamickou neterky

karamel
14. feb 2012

korcule, detska kuchynka, kocarik, kostym, nalepky na stenu, farbicky, globus, taky ten kruh co sa toci okolo pasa /mavali sme to kazda doma za socializmu 😀 /, pokladnicku, sperky detske,........moznosti je vela 🙂

emogeon
14. feb 2012

ano moznosti je vela , ale pre4. rocnu podla mna nieco kreativnejsie, puzzle, skladacky, knizka vzdy potesi,logico,
alebo aj cosi na oblecenie, tym nic nepokazis 🙂

mimi171
autor
19. feb 2012

ďakujem baby. kupila som pyzamko a puzzle🙂 ste zlate. dík🙂