Aký vianočný darček pre rodičov?

lilinka13
13. dec 2011

poradte,som zúfalá,čo kupujete na Vianoce rodičom? ja stále netuším a už by aj bolo načase niečo kúpiť,NIE?

tomas_byty
15. nov 2014
Používateľ tomas_byty je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od tomas_byty.

Ja som pre svoju priateľku dal spraviť puzzle z našej spoločnej fotky! 😉 Pozri http://www.online-fotografie.sk/puzzle-z-fotky.html

maja0077
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pinabambina
30. nov 2014

Odporúčam tento eshop, ale určite sa tam dá objednať aj originálny darček s menom a venovaním:
http://www.gravirovanie.kat.sk/eshop

kvietocek55
30. nov 2014

@maja0077 super, toto sa mi mooc paaci...

stanislavao
9. dec 2014

kupelny pobyt

marietta33
10. dec 2014

financny prispevok na konecne novy sporak 🙂

jankastubka
10. dec 2014

Minuly rok som im kupila dialnicnu nalepku, velmi ich to potesilo a riadne ju pocas roka vyuzili. Tento rok kupanie v patinciach a nejake drobnosti.

sandri
10. dec 2014

@maja0077 uz som tie knizky kupila a su super, odporucam!

lubkasofia
10. dec 2014

Ja som našim dala : mamine namalovať obraz jej rodičov, tatinovi obraz jeho rodičov.....verím že ich to poteší

1029384756
19. dec 2014

My mame taky zvyk ze ja im kupujem co ma napadne napriilad na tieto vianoce som im kupila obliecky na periny 😵

natalll014
3. okt 2015

ahoj potrebovala by som zistiť čo mám kúpiť rodičom na Vianoce mama má rada virobené darčeky a otec miluje modely lietadiel ale na normálny nemám pre maminu asi viem ale pre otca a pre brata nemám nič . Ešte mám aj švagrinu obi dvaja maju iphone 6 poradte mi prosím. 😢 😢 😢 😢 ☹ ☹ ☹ ☹

lenatali
5. okt 2015
Používateľ lenatali je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od lenatali.

Ja dávam rodičom každý rok na Vianoce kalendár s fotkami všetkých ich vnúčat, to ich vždy poteší a kdeže radi čítajú, kupujem im knihy 🙂

pascal1
11. okt 2015

Na Vianoce som vždy kupoval nejakú elektroniku, doplnky výživy, víno, ponožky a pod. No skratka trapas... Dnes už každý všetko má. Naposledy som kupoval otcovi na narodky srandovný - erotický hrnček, balík mi prišiel hned na druhý deň a dokonca mi tam dali aj nejaký prsteň grátis. Podobných obchodov je viac kde sa dá vybrať niečo originálnejšie ako ponožky =).

majuska4401
15. okt 2015

skúste využiť aj zľavové kupóny zdarma...odporúčam ušetríte na nákupoch emoticon viac na http://www.kuponyzdarma.sk

natallkaa
16. okt 2015
Používateľ natallkaa je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od natallkaa.

Pre rodičov sa nám celkom osvedčil poukaz na wellness pobyt. Je to drahšia záležitosť ale raz za čas sa dá 😉

darcekovna
18. okt 2015

Najčastejšie si u nás pre rodičov, či starých rodičov kupujú kalendáre s rodinnými fotografiami, alebo Drevený rodinný kalendár - s dátumami všetkych rodinných príslušníkov. Napr. dobrým gazdinkám varešku s menom spolu s receptárom s menom.

erickatt
18. okt 2015

Predplatne casopisu a listky do divadla

mirka414
20. okt 2015

Moja mamina si prezerá fotky na mobile tak uvazujem kedze bývame 1000km daleko,ze kupim elektronicky fotorámik http://www.hej.sk/elektronicky-fotoramcek-hyund... a tam jej budem posielať kartu s fotoaparátu a fotky sa jej budu stale ukazovať .

lucik194
20. okt 2015

fotokniha, listky do divadlo, na koncert, kalendar s fotkami vnucat, wellnes pobyt, kazdy rok nieco ine....
napr. na narodeniny aj kupon do restauracie na obed - niekde v strede mesta, nemusia varit, prejdu sa po meste....

libka1
20. okt 2015

pobyt v kupeloch, podla financnych moznosti vybrat pocet dni. moja dlhorocne osvedcena klasika, ktora mala vzdy uspech. prvykrat osomrali lebo nevedeli co ich caka a odvtedy chodili s velkou radostou 😉

karolinka789
21. okt 2015
Používateľ karolinka789 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od karolinka789.

My kupujeme rodičom knihy, aby sa na dochodku nenudili 😉

sonula
21. okt 2015

to co ich bavi, pripadne nejaky pobyt vikendovy. je ich vela a za normalne ceny.

mijo53
23. okt 2015

@leena24 prosím Ťa len toto nie, to je najhoršie čo môže byť, to škodí

hnatih
25. okt 2015
Používateľ hnatih je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od hnatih.

pobyt v kupeloch alebo nieco z coho budu mat nejaky zazitok, mozno po com tuzia ale nejak sa ktomu nedokopali :D ja som teraz cez adrop kupila jazdu na autokrosovej drahe. to bol zazitok 🙂

mijo53
25. okt 2015

minulé Vianoce sme si u deti "objednali" potravinové baličky, keďže nič nepotrebujeme. Pozerali na nás, čo to vlastne chceme. Boli to krásne zabalené darčeky s delikatesami, olivový olej, talianske cestoviny, drahé rybky, kvalitná káva, čaje, hnedý cukor, super sladkosti, sušené ovocie, pridali ešte kozmetiku, veľmi sa nám to páčilo a boli sme spokojní

julca15
27. okt 2015

Je tu tých tém o darčekoch veľa už som niekde písala, u nás mala veľký úspech fotokniha, ale dnes som našla jeden článok na nete a myslím, že je to originálne. http://biancaprincipessa.blogspot.sk/2015/10/je...

monika2_9
29. okt 2015
Používateľ monika2_9 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od monika2_9.

ja by som wellnes pobyt kupila v nejakej zaujmavej oblasti 🙂

vilaamala
29. okt 2015

a čo tak niečo osobnejšie a zadarmo 🙂 Toto sme urobili na deň otcov tatovi, teraz sa chystáme na vianoce starým rodičom 🙂 http://sdetmi.sk/interview-s-detmi-alebo-co-ste... A k tomu kúpim nejakú knižku a deti vyrobia fotorámik.

julca15
29. okt 2015

@mirka414 elektronicky fotoramik je fajn. Dostali ho aj moji rodičia, ale nevedia ho používať. Obťažuje ich aj to zapojenie do elektriky. Majú najradšej klasiku v tlačenej forme. Už som tu písala u nás sa uplatnili vyrobené fotoknihy z fotiek dedko, babka a vnúčatá, to malo veľký úspech.