Albi interaktívna kniha + ceruzka

bonitko
11. nov 2016

Ahoj,
máte niekto skúsenosti s takýmito knižkami ?
http://www.kuzelnecitanie.sk/elektronicka-albi-...
Vyzerá to celkom zaujímavo aj napriek cene. Zaujala ma hlavne angličtina a atlas

...alebo ak ste spokojný s podobnými interaktívnymi knihami,( pomôckami).....odporučte 🙂

Ďakujem Jana

zuzana203
11. nov 2016

Dcéra (8 rokov) strašne chcela Svet zvierat, bavila ju asi 2 dni a odvtedy ju do ruky nezobrala. Ja moc nechápem to pero, keďže číta text tam napísaný a to si vlastne môže prečítať dieťa aj samé. No neviem, mne to príde ako drahá zbytočnosť. Ale to je iba môj názor

bonitko
autor
11. nov 2016

Aha, dakujem za nazor 🙂.
Nasa este citat poriadne nevie a skor ma zaujala anglictina...no neviem som za to tak 50:50 😉

dexter2016
11. nov 2016

@bonitko ahoj pozerala si ničo už v martinuse.sk alebo v panta rhei? Myslím, že takéto niečo by tam mohli mať. a v Martinuse

36evina36
12. nov 2016

@bonitko ahoj ja som to kupovala minuly rok na vianoce krsnatkam a bavi ich to v lete sme dokupovali aj druhu knihu. V tom pere su aj kvizi da sa tam nahrat hudba jak do mp3. Zalezi asi od deti

bonitko
autor
12. nov 2016

@36evina36 ahoj a kupovala si anglictinu?

36evina36
12. nov 2016

@bonitko nie za bavne ucenie mala mala tri roky , a ta druha bola pernikova chalpka ale viem ze v panta rhei maju knihy s perom otvorene mozes si to tam skusit kvizi a hudba sa da v kazdej

bonitko
autor
12. nov 2016

@36evina36 aha, dakujem 😉

shia
12. nov 2016

my mame anglictinu a svet zvierat, ta anglictina je skor pre vacsie deti (nasa ma 4 rocky),tie zvierata su skor na jej vek, na Vianoce dostane anglicky slovnik, ten by mal byt od nizsieho veku, aj hry do auta, tak uvidime...napad je to dobry, ale tiez nejak extra dlho pri tom nevydrzi, stale vyhravaju vymalovavanky a farbicky 🙂 Zalezi asi od dietata, ako dlho dokaze vydrzat pri jednej cinnosti, kamaratkin maly si dokaze hodinu listovat jednu knizku, nasa ju ma "precitanu" za 2 min, takze asi tak 🙂

bonitko
autor
12. nov 2016

@shia..ja som radsej za taketo naucne "hracky" no nasa Teri bude mat 7 a celkovo ma rada knihy a rada sa uci nieco nove...ked bola mensia dlho ju drzal ten hovoriaci notebook detsky,......som myslela ze jej tato knizka mozno pomoze zapamatat si dake slovicka a tak.aj v skole ma anglictinu..ze sa bude ucit hrou 😉. A ta ceruza staci jedna na vsetky tie knizky interaktivne? Aj na atlas, aj na zvierata? Alebo ?

bonitko
autor
12. nov 2016

Dievcata, dakujem za vsetky reakcie 😉

36evina36
12. nov 2016

@bonitko ano staci jedno pero na vsetky knihy prvy setusis kupit ten velky v kufriku a potom stacia dalsie knihy tie su uz potom napr v pante za 14,99

bonitko
autor
12. nov 2016

@36evina36 ano, videla som samotne knizky za taku cenu aj cez Heureka 😉 dakujem 😉

annie13
12. nov 2016

@bonitko aj v draciku je teraz akcia aj na pero aj na knihy aj vyskusat sa to tam da

lorela
12. nov 2016

@bonitko Ja ti, naopak, tutu knihu vrelo odporucam. Podla mna skvely napad, vyborna hra, ci skor ucenie? 😉
Mame tiez anglictinu. Je pomerne tazka, ked spominas vek 7 rokov, a pokial uz ma tvoja dcera skusenosti s anglictinou, bude to vyborna pomocka.

bonitko
autor
13. nov 2016

@annie13 to vazne?, dik moc 😉

bonitko
autor
13. nov 2016

@lorela dakujem

leteku
13. nov 2016

Ja som kupila na Vianoce. Krpec po tom velmi tuzi. Mame to v skolke takze som si vyskusala a aj mne sa to paci. Mam kupeny atlas sveta, anglictinu a Slovensko.

papricka33
13. nov 2016

@bonitko v draciku je teraz kufrík za 39.90 ak máš kartu. Tiež po nich pokukujem 😉

mawka
14. nov 2016

nasa mala ma, bavi ju to, budeme dokupovat aj dalsie. rada sa s tym bavi a vlastne bavime sa s tym vsetci 🙂

marsic
14. nov 2016

Aj u nás má veľký úspech.....dokupujeme dalšie

papricka33
14. nov 2016

@bonitko tak my sme včera vybehli do dracika a zobrali ju drobcovi pod stromček 🙂 vyzerá to fakt super 😉

ichtys
14. nov 2016

Aj u nás sa stretli u troch detí s veľmi pozitívnou reakciou, máme už tri. Angličtina je naozaj trochu náročnejšia, sú tam pomerne dlhé anglické vety, s niektorými má problém aj náš desať ročný a to je najlepší v triede z AJ. Ale sú tam aj slovíčka samostatne a to je pre 7ročné dievčatko podľa mňa veľmi vhodné. Teraz sa chystáme kúpiť AJ pre tie menšie deti, náš 3 apol ročný veľmi rád "speakuje"🙂

zlte_kuriatko
14. nov 2016

@bonitko aj ja to veeelmi odporúčam 😉 ma to kamarátkin syn, ked tam prídeme dcéra mu to hned zhabne a nechce ani požičať, vyhrá sa s tým v kuse aj dve hodiny 😀 takže aj my to ideme kupovať na vianoce. presne ako písali vyssie, sú k tomu rozne knihy pre rozne vekové kategorie. my ideme o zvieratách kupiť a este by som chcela angličtinu ale nasa ma iba 4,5r takže uvidím či sa chyti či nie nie na tu anglinu.

bonitko
autor
14. nov 2016

Dakujem.uz sme sa rozhodli a vcera sme kupili..paci sa nam to, je to zaujimave a aspon sa pri tom zabavime.

margreta
22. nov 2016

Na www.albi.sk s kódom 15ALBI zľava 15% na všetko a doprava nad 35€ zdarma.
My už máme objednané😉
Na Vianoce budú dve knižky a ceruzka☺

natalushka
22. nov 2016

Baby..takaa vseobecna otazka..od kolko rokov odporucate tuto knizku?maly ma 2,5roka..celkom sa mi to paci,len neviem,ci to este nie je prenho zbytocne,ci to neodlozit az na buduce vianoce..dakujem

bonitko
autor
23. nov 2016

@natalushka Ja si myslim ze to zavisi od dietata, rozvija to slovnu zasobu, ...taky atlas a anglictina si myslim ze je skor pre starsie deti...

natalushka
23. nov 2016

@bonitko ok..no maly je myslim sikovny🙂slovnu zasobu ma myslim bohatu,aj po anglicky nieco malo zvlada..ale prave ten atlas som myslela,ze opisuje a pomenuva zvierata,ze to by mozno slo..no asi to nechame az na rok..aja tak toho ma uz dost na teito vianoce🙂dakujem

skusihu
19. dec 2016

Ahojte, kúpila som synovi túto knihu v kufríku a nejako to nejde zapnúť, nič to nehovorí... čo treba urobiť? Poraďte, prosím.

ichtys
21. dec 2016

@skusihu treba najskôr nabiť pero🙂