Babika Chou Chou verzus Baby Born

tinaa64
24. nov 2017

Ahojte..chystam sa na vianoce kupit 4 r.dcerke interaktivnu babiku...chcem pre nu taku co kaka,cika,place ,moze sa kupat atd atd...proste ako normalne babo...prosim poradte aku?baby born?chou chou?tie co ste uz kupili tie babiky ste s nimi spokojne?aku odporucate?nechcem dat 50 eur za babiku kt.nebude dobra...Dakujem

mia7222
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fednaja
24. nov 2017

Pokiaľ chceš takú čo kaká, ciká a dá sa aj normálne kúpať tak potom Baby born, tie sú celé umelé a normálne pre ňu vyrábajú aj vaničku a môžeš ju dať do vody a myslím, že vie normálne plakať slzy, dá sa kŕmiť kašičkami a podobne. Chou chou má mäkké telíčko takže tá do vody ísť nemôže, neciká, nekaká a aj kŕmiť sa môže iba akože.

sense
24. nov 2017

Mame babyborn aj annabell, annabell sme uz dvakrat reklamovali a po kratkej dobe ten isty problem ale hra sa s oboma ,teraz si praje babyborn sister,tak uz tretie vianoce bude babika...ale hra sa s nimi.kazdy den raz je mama,raz ucitelka v jasluach..a takto to u nas vyzera vid foto

tinaa64
autor
24. nov 2017

Dakujem baby..rak asi kupim babyborn...moja bude mat 4r.setri si na nu..uz ma 30 eur nasetrenych....stale mi hovori ze chce taku babiku ked vidi reklamu....tak este neviem ci jej ju dat na vianoce alebo narodeniny...narodeniny ma 25.12..asibnevudrzi ked vie ze tie peniazky co si odklada ma na babiku😁

danaholanova
24. nov 2017

@sense prosím ta co to je za babika druha z dola? Vyzera ako reeborn🙂

sense
24. nov 2017

@danaholanova to je babika novorodenec chlapec, ... to dostala ked chcela babu kupat...

danaholanova
24. nov 2017

@sense ale je to ta rucne robena draha alebo nejaka kupena v obchode?

z_schmidt77
24. nov 2017

@danaholanova Skus pozriet spanielskych vyrobcov Llorens, Arias, Nines, Juan Anton. Oni robia babiky novorodencov podobnych reborn, rôzne veľkosti. Su dostupne aj v sk shopoch.

z_schmidt77
24. nov 2017

@danaholanova
A cena je do 70 e. Robila som si prehľad, sice inych typov babik - s vlasmi, preto to viem.

sense
24. nov 2017

@danaholanova v obchode, cca 20e, ale nohy sa jej nedaju vyrovnat...ona he stale taka pokrcena ako novorodenec ,a mali dievca a chlapca

danaholanova
24. nov 2017

@sense Dakujem skusim pozriet 😍

denisa098
24. nov 2017

U nas zaujala baby born,moze ist aj do vane.

l3yla
Autor odpoveď zmazal
Zobraz