Cherek rukávniky pre 5-ročnú - zelené alebo červené

18. mar 2023

Aké Rukavniky kúpiť pre 5 a Pol rocnu ktorá ešte nevie plávať ? Tie mamičky ktoré ich mate nie sú veľmi objemné pre staršie dieťa ? Dokáže pohybovať dostatočne rukami alebo už kúpiť červené ? Nevie vôbec plávať bez kolesa ďakujem za rady

amelie2017
18. mar 2023

Dcera minuly rok 4 rocna vyskusala bratove zelene a ako ich vyskusala, tak ich dala dole. Nemohla poriadne hybat rukami. Ona bola akurat zacinajuci plavec.

thoughtfulweirdo
18. mar 2023

Mojej som v 4r kúpila rovno červené, plávať vôbec nevedela. Perfektne ju držali, žiaden problém. Akurát na mňa sú aj tie červené veľmi mohutné a vadili aj jej, nemala ich rada a radšej si dávala úplne obyčajné. A z môjho pohľadu ju tie obyčajné držali rovnako 🤣 ale teda nelezala v nich na vode, robila somariny, tak sa možno držala svojím pohybom, ktovie.

autor
18. mar 2023

@amelie2017
@thoughtfulweirdo Tiež mi prídu veľmi mohutne …ale všetci na ne nedajú dospustit a zháňam už teraz lebo viem že v lete už nikde nebudú, takze ste mali obyčajne Rukavniky ? Viete mi odporučiť nejaké ?

deedol
18. mar 2023

moj ma cervene asi od 2r, zelene urcite nie. teraz bude mat 5r a stale su mu dobre.

autor
18. mar 2023

@deedol mám ešte 2 a Pol rocnu a bola som presvedčená že jej kúpim zelene …takze odporúčate radšej červené ?

deedol
18. mar 2023

urcite, moj mal zelene, ked mal asi rok, a uz v dvoch sme menili za cervene.

milka1988
18. mar 2023

Ja by som skúsila napísat e-mail predajcovi ktoré odporúča 🙂

pondelok01
18. mar 2023

Oni su hlavne fajn v tom, ze neprasknu, a ak by vyfucali (zle zavrete napr), tak stale dieta udrzia, bohuzial su kvoli tomu velke, ale velke su aj tie obycko, ked su dobre dofukane. Tie obyc lubia prasknut, potom idu do kosa, cherek mozu ist dalej do druhej, tretej, stvrtej ruky.

anesim
19. mar 2023

Skusila by som pre nu pas na plavanie, uz je dost velka. Ten pás ju v pohode udrzi, Synovec ho zacal mavat ked mal 3 roky

zojanka
19. mar 2023

My sme ročnému synovi kúpili rovno červené a super.

gabika128
29. mar 2023

Stačí rovno červené, udržia dobre.

balu90
29. mar 2023

Tiež chceme vyskúšať cervene už pre 2rocnu. Nemáte náhodou niekto na predaj?