Detská trojkolka s vodiacou tyčou

zuzana_ilkova
13. mar 2021

Dobrý deň premýšľam nad kupov detskej trojkolky s vodiacou tyčou, syn ma rok a 2 mesiace, viete mi odporučiť značku alebo konkrétnu trojkolku s ktorou ste spokojný a da sa ľahko ovládať? Ďakujem

lenuska9999
13. mar 2021

My mame Kinderkraft Aston Grey. Sme s nou spokojny. Sedadlo sa da taktiez otocit v smere a protismere jazdy. Maly je v nej 1000 krat radsej ako v kociku

paulinka17
13. mar 2021

Zopa Citigo

dominushka23
13. mar 2021

ja som mala Zopa Citigo a nedam na nu dopustit

zuzickazuzanka
13. mar 2021

@zuzana_ilkova ahoj mame Kinderkraft Aveo seda a maximalna spokojnost. Krasna jazda po dedinskych chodnikoch a cestach. Za nas super

zuzana_ilkova
autor
15. mar 2021

@zuzickazuzanka a mam ešte jednu otázku da s tym nahradiť kociar? Totiž moj maly nie je extra nadšený kociarom preto rozmýšľam nad pridaním kociara a kúpou trojkolky

dominushka23
15. mar 2021

ja som mala Zopa Citigo ako som vyssie pisala a ja som kociar pouzivala minimaalne, vsade kde sa dalo som isla trojkolkou...... kociar som vytiahla len ak bol cas na spanie

zuzana_ilkova
autor
15. mar 2021

@dominushka23 mne maly v kociari spat nechce uz, zvykol si na postieľku za co som aj celkom rada lebo minulého roku som po lete mala problém ho naučiť spinkať cez deň v postielke ....a prechádzka v kociari je nuda a keďže neprejde este dlhu trasu tak nejaký dopravny prostriedok potrebuje

dominushka23
15. mar 2021

@zuzana_ilkova no mnn mala tiez nechcela spavat v kociari,to len vynimocne...spanok v kociari u nas trval 20 min. a nedajboze ze som vosla niekde do obchodu v momente hore...tak u nas bola na 95% postielka na spanok.....a trojkolku som vyuzila uplne na maximum vobec nelutujem tych penazi, aj malej sa tam veeelmi lubilo

zuzickazuzanka
15. mar 2021

@zuzana_ilkova cez leto sme kociarik vobec nepouzili, chcel sa len na trojkolke vyvazat. V kociariku uz nezaspi, spinka poobede v postielke takze sme vyuzivali a este budeme namiesto kociarika

mareri
18. mar 2021

moje deti mali taku kolobežku, bola plastova, mala sklapacie madlo a vodiacu tyč