Detské ihrisko doma

mimuska007
27. jan 2022

Dobrý deň mamičky, máte doma detske ihrisko ? ( Myslim smyklavku, hojdacky, domček, pieskovisko atd ? Ja rozmýšľam nad nejakou drevenou konštrukciou. Vedeli by ste mi poradiť niečo okolo 300 eur ? Ďakujem

anjelicek26
27. jan 2022

@mimuska007 To budes musiet riadne navysit rozpocet, my sme platili okolo 1000e... a nie je to nic extra komplikovane, domcek, smyklavka, dole pieskovisko a dvojhojdacka, taka klasika...ceny dreva su teraz celkovo vysoke... mozno teraz v zime este lacnejsie kupis, ale o moc nie

evkamotka
27. jan 2022

Suhlasim. Z rodiny jedni platili cez dve tisicky za dreveny "hrad". Oni to maju trocha vacsie, ale na polovicu by som to uz nevedela dat. Mozno dve tretiny. Prichystaj si min 1500e

danieladeley
27. jan 2022

Za toto vsetko je to velmi nizka suma, jedine ak by ste to vyrabali sami. Pred 2-3 rokmi sme kupovali z bazosa na zahradku vezu so smyklavkou s lanom a lezeckou stenou a stalo nas to viac ako 300.

travelllerka
27. jan 2022

Ono tie lacné sú dosť nekvalitné, aj kamoška tak kúpila, nie je spokojná. A zas kvalita ozaj niečo stojí. My sme nakoniec sme nekúpili nič, lebo som nevedela nič vybrať. Máme hojdačky zavesené na strome, trampolínu, plastovú smykalku a uvažujem, či nejaký domček drevený kúpim.

travelllerka
27. jan 2022

A zabudla som, ešte drevené pieskovisko také lacnejšie z Kauflandu sme kúpili.

diamond007
12. feb 2022

@mimuska007 za tú sumu kúpiš asi tak drevo 🙂 ak je muž šikovný, spraví také sám alebo pohľadať v dedine nejakého starého šikovného chlapa ktorého to baví a nerobí to profesne 🙂

kikuska_wedge
13. feb 2022

@mimuska007 My mame spravene svojpomocne. Na nete sme kupili kovove prvky, napr. spoje na hojdacku, hrazdy a pod. a drevo v hornbachu.

mareri
27. mar 2022

moje deti ho maju. Maju taky ten maly domček so šmykačkou a hojdačkou . POd domčekom je pieskovisko

mimuska007
autor
28. mar 2022

@mareri môžem poprosiť link kde ste kupili ?