Elektrický alebo šlapací traktor?

syki005
7. aug 2018

Dobry den. Chceme synovi (bude mat 3 roky) kupit traktor a nevieme sa rozhodnut, ci elektricky alebo slapaci. Mame dvor a zahradu, miestami nerovnejsi povrch, ale nic hrozne. Ake mate prosim skusenosti, pripadne odporucania? Dakujem.

pininka
7. aug 2018

@syki005 my sme mali elektricke auticko aj slapaci traktor. Obe sme vyuzili, jasne ze elektricke chceli viac, ale stale sa vybijala baterka, takze aj tak nakoniec skoncili s traktorom. Tam sme si vsak dali spagat, lebo synovia chceli hlavne tahat, nevladali slapat dlho.

gertrudka222
7. aug 2018

Tak elektrický je určite lepší ale treba sa pripraviť na to, že je aj nákladnejší

lindusss2016
7. aug 2018

@gertrudka222 lepsi ako v com? V tom slapacom dieta aspon vyvija aktivitu a cvici hrubu motoriku. Elektricky je mozno tak atraktivnejsi

stanulik33
8. aug 2018

Náš syn má šlapací traktor a strašne rád sa na tom vozí, aj keď už mu je malý. Napr. elektrická motorka ho nebavila, on ma rad ten pohyb šliapanie do pedálov. A že môže ísť ako rýchlo chce. Je to zábavnejšie.

syki005
autor
8. aug 2018

@stanulik33 Aku mate prosim znacku? A ako zvlada slapanie po nerovnom-travnatom povrchu.

bibyke
8. aug 2018

Urcite radsej elektricky. Mame aj aj,aj elektricke auto aj motorku a teraz ako 4rocny uz ma stvorkolku,lebo traktor mu je uz pomaly aj ked ma dva rychlostne stupne. Ma aj sliapaci traktor,no je to taka blbost,lebo vobec sa mu nedari na nom pedalovat.

kotatko201
8. aug 2018

@syki005 za nas urcite oboje... aj u nas to tak bolo... slapaci na slapanie a elektricky skor na zabavu.... na slapacom este jazdi doteraz a ma uz 6 a na zabavu ma uz stvorkolku... tak to uz je o inom...

lindusss2016
8. aug 2018

@bibyke no ale este za to to nemusi byt blbost, ze vasmu sa nedari pedalovat. Mozno sa casom nauci

bibyke
8. aug 2018

@lindusss2016 nie len nasmu sa nedari,ale kazdy kto ma ten traktor tu v okoli,hovori,ze tie maju tak blbo pedale,ze sa tazko pedaluje

lindusss2016
8. aug 2018

@bibyke tazko sa pedaluje, kamarati ho.tiez maju, ale da sa to. Ale ja som to.myslela skor vseobecne na auta atd, vsetko, co sa pedaluje

stanulik33
8. aug 2018

@syki005 Po tráve to nejde skoro vôbec. Na taky povrch teda radšej ten elektrický. My máme nejaký neznačkový z Poľska. Inak strašný šrot, ale krpec je spokojný.

stanik_67
8. aug 2018

mojmu krsniatku sme kupovali slapaci a dost ho vyuziva. takze za mna slapaci, aspon je donuteny aj nieco robit nie len sa vozit

syki005
autor
8. aug 2018

S ktorou znackou ste prosim spokojni? Co by ste odporucili kupit?

bajuska44
14. aug 2018

@syki005 my sme mali Falk šliapací traktor aj s vlečkou, boli sme spokojní, keď syn vyrástol posunuli sme ho krstnému synovi

kotatko201
14. aug 2018

@syki005 my mame rolly toys.... ale len maly odporucali by sme ten valky nakolko sa s nim hrava este teraz vyuzil by dlhsie