Hra Lovec duchov

jaja1979
17. okt 2014

Chcela by som kupit deckam takuto podobnu hru na Vianoce, paci sa mi ten system, ale vobec sa mi nepaci, ze ma podobu lebky - to im v ziadnom pripade nechcem dat na Vianoce. Neviete nahodou, ci neexistuje nejaka hra na podobnom principe (ze sa striela na svietiaci ciel na stene), ale nema podobu smrtky? Dakujem.
http://www.dracik.sk/hra-lovec-duchov-2-pack/

sisaha
17. okt 2014

@jaja1979 a ako stare deti mas? Moja to dostala na Vianoce min rok ked mala 4,5 roka a ziadnu ujmu teda z toho nema, kedze sme citali ludske telo. Lebka patri ku kostre.

jaja1979
autor
17. okt 2014

@sisaha Mali nie su, maju 6 a 4 roky, ale nepaci sa mi to - davat detom smrtky, obzvlast na Vianoce, je to proste moj nazor. A ma im to dat moja svokra pod stromcek a to sa mi zda naozaj nevhodne. Ale hrali sa s tym u kamarata a pacilo sa im to, len by som bola radsej, keby to malo inu formu.

ingrida123
17. okt 2014

Moj maly 6 rocny to dostal minuly rok tiez na vianoce velmi sa mu to pacilo nevidim v tom nic zle lebka je sucast tela....

hipuska
9. dec 2015

Ahojte, chcela by som obmovit temu, ake stare deti hru dostali? Chceme pod stromcek pre 6,5,4 a neviem ci sa nevudu bat. A nemate niekto na predaj?

emily76
9. dec 2015

@hipuska nasi dostali ked mali 5, syn sa zo zaciatku bal, dcera v pohode..teraz lovia obaja bez problemov...mozno 2-3 mesiace malemu trvalo, kym sa otrkal.

hipuska
9. dec 2015

@emily76 dakujem za odpoved, ma celkom dobre odporucania. A este, ono sa da hrat iba v uplnej tme? Dakujem

kacena4
9. dec 2015

@hipuska ahoj moji to dostali minuly rok chvilu sa s tym hrali, ale kedze mladsia je autik tak jej vadia tie zvuky takze je to takmer cely rok odlozene v skrini. je to celkom dobra hra na postreh. teraz ked sme robili poriadok s hrami muz povedal nech to predam, mam to pripravene na odfotenie. ak by si chcela mozem hru skontrolovat vyskusat. ma 2 ovladace. predala by som ju za 30€. som z PK takze mozes prist aj osobne po nu, nie si z daleka. a nepotrebujes uplnu tmu staci sero

hipuska
9. dec 2015

@kacena4 ok pisem spravu

hipuska
9. dec 2015

@kacena4 nejde poslat spravu, tak ju vyskusajte a ak bude fungovat, zoberiem ju. A blcek by sa tiez nasiel ci?

kacena4
9. dec 2015

@hipuska dostali sme ju pod stromcek ale skusim sa krstnej spytat ci ho nema odlozeny

hipuska
9. dec 2015

@kacena4 ok, dohodnute

emily76
9. dec 2015

@hipuska ako pise kacena, staci sero, nemusi byt upla tma 😱

hipuska
10. dec 2015

@kacena4 aj si sa na to pozerala? Chcela by som to vyriesit cim skor... Spravy mi stale nejdu pisat....

kacena4
10. dec 2015

@hipuska poslala som ti ip prisla?

kacena4
11. dec 2015

@hipuska foto. a vdaka moc za kupcu 😵

holubok
15. dec 2015

Nema niekto na predaj tuto hru?

lackanicovaa
15. dec 2015

@kacena4 dobry den u ste predali tu hru ? Mala by som zaujem

kacena4
16. dec 2015

@lackanicovaa vcera som ju posielala jednej mamicke sorry

evina313
17. dec 2015

malý ju dostane pod stromček 🙂 chcel ju už minulý rok, ale som odolavala 😀 Tieto Vianoce ma zlomil 😀 😀 😀

gugu
17. dec 2015

my sme ju kupili v novembri 6rocnemu synovi na narodky a ten kostlivec je taky mily, nie je to nic extra strasidelne. A premieta takych dusikov. Podla mna uplne v pohode hracka. Ja som bola stale proti hrackam-zbraniam, ale pri nasej velkej rodine tomu nezabranim. Len treba s detmi komunikovat, vysvetlovat.
@hipuska kludne ju kup, ak sa tvoje deti kostier vyslovene neboja.

hipuska
18. dec 2015

Uz ju mame doma.... Vyzera dobre

emilia25
18. dec 2015

Aj mi ju chceme kupit chalanom plus este jednu pistol k tomu keďže su 3 by sa bili.to je zatial jeden darček co sme sa uplne zhodli dalsie az v obchode.

tinecka81
8. dec 2016

Dobry den.Nemate niekto na predaj tuto hru s dvoma pistolami?Dakujem.

zuzka1008
6. nov 2017

Ahojte, ako ste spokojne s touto hrou? Nemáte na predaj, ak náhodou omrznla vaše deti ?

peinka
14. nov 2017

Mic to nevidno ale ja skm dnes kupila podobne za 20e tiez chcel lovca duchov a nepacilo sa mi to

peinka
14. nov 2017

@jaja1979
Kukni si to cez youtube

peinka
14. nov 2017

Mladsi 5 ju dortane na vianoce tak nemam ako vyskusat jedine ze by boli v noci niekde prec a to sa asi nepodari

andreycaaa
18. nov 2017

@peinka Ahoj,prosim ta kde si tuto kupila a kolko stala? Dakujem krasne

peinka
18. nov 2017

@andreycaaa ja som kupila u nas v hrackarni v No dnes prisiel aj letak na vianocnu akciu 21,9e ja som zan dala v tej istej hrackarni pre 4 dnami 19,9 bez akcie