Hračka pre 7 ročneho chlapca

mareri
29. jan 2022

Ahojte všetci. Viete mi poradit nejaku hračku pre 7 ročneho chlapca? S čím sa chlapci v tomto veku radi hraju?

veronikaszabova
29. jan 2022

@mareri lego

pribinak
29. jan 2022

@mareri nerf pištoľ

uriva
29. jan 2022

@veronikaszabova Súhlas, lego - napríkald city alebo ninjago. Prípadne ak má Albi pero, tak knižky k nemu. Alebo autíčko na ovládanie, prípadne niečo od zn. Bruder - majú krásne policajné/hasičské/hospodárske autá aj s panákmi.

marci77
29. jan 2022

lego
auticko na ovladanie
ak uz chodi do skoly, tak pokemon karticky tusim ficali v prvych rocnikoch
alebo nejake albumy na nalepovanie (napriklad futbalisti, hokejisti a pod.)
hot wheels auticka

babababka
29. jan 2022

mikroskop

1gramofon
29. jan 2022

Pokemon karty stále letia a je to celkom ošiaľ aj pre staršie deti, lebo tie sa s tým vedie aj hrať.

Lego city. minecraft majú radi, ale to je len drahé a o ničom, úplne vážne. Ninjago a možno creator (z jedného poskladať 3 typy, ale veľa detí to nemá rado, neviem prečo) predávajú sa hlavne tieto prvé 3 typy. Ale zisti si aké lego stavia, lebo zbytočne kúpiš Ninjago, pokiaľ zbiera cityčko.
Nerfky
Na diaľkové ovládanie, či auta, ci dron.
Zo spoločenských hier - monopoly cheaters, ale je aj novší typ, nepamätám si, že ako sa vola. HORE NOHAMI, od cool games, ta sa minulého roku predával veľmi dobre. Je to ako activity, ale sú k nim okuliare, vidíš s nimi hore nohami, takže sa ťažko kreslí co je na karte

1gramofon
29. jan 2022

Alebo kreatívne sady, značka Albi ma perfektne vydania s ktorými prišli sa mi zdá, že minulého roku, je si tam z čoho vyberať

3tato
29. jan 2022

@mareri Myslím, že LEGOm sa v tomto veku nedá nič pokaziť, snáď len správnym výberom, lebo kategórií je tam dosť. Alebo inú stavebnicu ... Lepšie by bolo ale vedieť, čo chlapca zaujíma, resp. čo ho baví. Ak sa chlapec hrá na PC, alebo konzole, možno nejakú hru prípadne. Ak ho baví niečo vytvárať, je kopa kreatívnych hračiek na trhu...
mojich synov v tomto veku bavilo hocičo, mali LEGA, pištole, spoločenské hry, sťahoval som im nejaké hry na tablet, na PC ... ale to mali spoločne.
Ťažko radiť veru, lebo na trhu je teraz dostatok všetkého možného...