Hračky pre bábätko

1321987
8. jún 2022

Ahojte v júli čakáme bábätko dievča chcem sa opýtať aké hračky ste využili
Nechcem kupovať zbytočne lebo rýchlo z toho vyrastu

pribinak
8. jún 2022

@1321987 hrazdička, hryzatka fo chladničky keď idu dieťaťu zuby,

1321987
autor
8. jún 2022

@pribinak no to mám ❤️

cyberk
8. jún 2022

knizky farebne (cierno-biele, cervene..), hracky ktore potiahnutim niecoho vydavaju melodiu :D .. curaprox ma super hryzadko ktore je lahke do ruky a nasledne si s tym aj moze masirovat dasna ked vyrastaju zubky... :D retro hrkalky boli asi najlahsie na drzanie kedze tieto moderne hrkalky robia zbytocne mohutne a dieta to nevie poriadne ani chytit/udrzat :D

hviera81
8. jún 2022

na zaciatku najviac isli vysiace hracky. mali sme "kolotoc" ale ja nie som naklonena nejakym velmi farebnym a zvukovym veciam, takze iba obyc. netociaci, nehrajuci nad kolisku.
hryzatka tiez este stale frcia
a vsetko co nie je hracka je mega zaujimave. papuce, flasky, proste vsetko od nas....

marzuz89
8. jún 2022

@1321987 no pises, ze mas hrazdicku (predpokladam ze s hrackami) a hryzatka. To ti na prve mesiace absolutne staci 🤗, dopln este o kontrastne knizky na stimulaciu zraku babatka.

Novorodenec prvy mesiac nepotrebuje dokonca hracky absolutne ziadne, bude mat aj bez nich vela podnetov, max latkovu knizku kontrastnu. Potom hrazdicku s hrackami, je dobre striedat po jednej. Hryzatko, dve hrkalky, knizka, a hotovo 🙂 babatka nepotrebuju kolotoce, projektory, kresielka, neviem co, desiatky hraciek. U nas by to boli zbytocnosti. I tak toho vela dostanete. Ak by si chcela naoriklad ako tip ore niekoho, tak radsej uz kocky, zatlkacku, vkladacku, vyuzijete asi od 6m vyssie.

1321987
autor
8. jún 2022

@marzuz89 veď to
A tak hrkalky stačia

jednoduchomirka
9. jún 2022

@1321987 skúste si vyrobiť vlastne. Posielam inšpiráciu na môj kanál

https://www.youtube.com/watch?v=8791ChAo7Qk

(YouTube: hry a hračky) 🙂

nina004
10. jún 2022

@1321987 U nás bodoval kolotoč nad postieľkou ,hrazdička. Hrkálky ani hryzátka ho nezaujímali. Ešte mal veľmi rád čiernobielu knižku a čiernobiele s nejakou jednou farbou. To sme dosť využili pri pasení koníčkou. Bola to prvá hračka, na ktorú reagoval

moniika82
Odpoveď bola odstránená
Zobraz