Hrali sa vaše deti s motorickou kockou?

hruska91
24. sep 2021

Ahoj, hrali sa vase deti s takýmito motorickymi kockami? A ak ano od akeho veku? Zvazujeme kupu na 1 rok, ale je to investicia, tak sa informujem. Oplati sa to?

zuvelyn
24. sep 2021

Môjho to bavilo presne raz na 3 minuty (ma rok a pol kupovali sme tuším na cca 9mesiacov). Od vtedy to stojí. Ale každé dieťa zaujíma niečo iné 🙂 zase úplne zbožňuje také tie navliekacie kolečka na paličku, s tým sa hraje už niekoľko mesiacov každý deň, a rôzne stavebnica

ladyvi
24. sep 2021

Nie. Absolutne. Asi najmenej zo vsetkych hraciek, co mame.

deginko
24. sep 2021

Môj malý ju má,a akurát ju tak hádže o zem...občas sa pri nej pristaví pobabre sa v tom..my sme ju dostali k 1roku..má 15m...ja osobne by som to nekupoval,ale každé dieťa zaujíma nieco iné.ja mám hyperaktívneho chalana čo vystrája neobsedí a len neplechu robi

lululilien
24. sep 2021

Moje deti to milujú, ale musí to byť obrovské ako tie na našom ihrisku 😂. My mame takú kocku ako na prvom obrázku z lidla za 10 e a hrajú si s tým. Aj ju hádžu, aj ju plnia autami,... obľúbené majú aj iné hračky. Najmenší miluje vkladanie rôznych útvarov do dier. Prvého najstaršieho to vôbec nebavilo.

pribinak
24. sep 2021

Mali sme takúto veľmi podobnú kocku ale za 1/3 ceny. Vyvalit 62 EUR je priveľa, toto nie je hračka na dlhé obdobie.

katkamatka7
24. sep 2021

@hruska91 Sú síce pekné pre dospelých na oko, ale jednoročné dieťa ju bude viac hádzať, ako užívať funkčne, aj to pár sekúnd.

hruska91
autor
24. sep 2021

No presne tak, bojim sa ze to kupime a nebude ju to zaujimat. Ano tie ceny su prehnane...no neviem co by dceru na rok potesilo jej to je aj jedno, zároveň jej chceme nieco dat kvoli starsej 2 rocnej. Aby videla ze aj mladsia nieco dostane :D

bagre
24. sep 2021

za mňa toto nie... prvé dieťa to dostalo keď malo čosi vyše roka... vôbec je to nezaujalo, nechala som potom aj pre ďalšie deti keď sme to už mali doma - bavilo to jedného zo štyroch.

katkamatka7
24. sep 2021

Zopár tipov: didaktická doska na vkladanie tvarov, gumené alebo látkové kocky, môžu mať otvory pre vkladanie, knihy s obrázkami alebo fotografiami zvierat na pevnom podkladov papieri typu leporelo. Odrážadlo.
Pre inšpiráciu skús pozrieť Taťka Šmyrgeľ. Vyrába veľké kocky s aktivitami pre malé deti. Dá sa niečo podobné vyrobiť podomácky, so zipsom, kolieskami, zatváraním a otváraním.

mima172
24. sep 2021

Moja malá sa s ňou hra každý deň už asi pol roka. Dostala ku na prvé narodeniny a bol to skvelý darček.

kittykat22
24. sep 2021

@hruska91 ja som kupovala drahe drevene didakticke hracky online - made in Slovakia, made in CZ aby som podporila eco/bio/domacu produkciu/moderne hracky/rozvyjanie/svoj pocit previnilosti ze kupujem vela plastu 😀 a dieta sa s tym nikdy nehralo 😅 ale fakt nikdy. Najviac sa hral s hrackami ktore priniesla svokra. Ta co vybrala, to bol hit. Druha kategoria - co si vybral sam. Vybral si auto niekde v obchode - take male a lacne. Nie prave skarede - ale nicim nezaujimave. A hra sa s nim 6 rokov! 20x som sa na to auto detailne pozerala a nechapem preco je z neho taky prec.

zuvelyn
24. sep 2021

@kittykat22 presne, ja tiež nakúpila drahé drevené na rozvoj a pod, do prdlajs, nič nemá na Fisher-Price a najlacnejšie autíčka z pepca 🤣 ale mne to nevadí, hlavne ze ma malý radosť 🙂

deedol
24. sep 2021

nikdy nevies 🙂 mojho nebavila. skus mozno kupit bazarovu, ak ju nebude bavit, posunies dalej.

kristina1001
24. sep 2021

@hruska91 máme to doma a malú jedine zaujíma ako to búcha o všetko stým naráža hádže to šúchať po zemi u nás sa tiež skôr osvedčila veža s krúžkami podľa veľkosti stým sa skôr zahrá dcéra má o týždeň rok

domka222
24. sep 2021

Môjho bavila skôr táto a to máme aj drevenú