Je detský notebook vhodná hračka pre 2,5 - 3 ročné dieťa?

malajanka
26. nov 2011

Co si myslite, je detsky notebook vhodna hracka pre 2,5-3r. dieta? Nasa mala je tak trochu technicky typ, len neviem ci to nie su zbytocne vyhodene peniaze za hracku, ktora ma iba par funkcii a dieta coskoro omrzi. Mate s tym niekto skusenosti?

jaaty
26. nov 2011

POdľa mňa je zbytočný. Hanka je tiež "technický typ", ale nekúpila som ho. Displej je veľmi malý, grafika o ničom. Radšej jej pustím nejakú hru na našom PC (najčastejšie u Mickey MOuse Clubhouse).
Na 4 narodeniny dostala fotoaparát s množstvom ďalších funkcií od Vtechu, teraz na Vianoce dostane hernú konzolu od firmy Vtech- nie je statická, pripája sa k TV, keď má postavička vyskočiť musí vyskočiť aj dieťa, keď má zatočiť, musí otočiť "joistikom ako volantom.
Raz dostala notebook z Tesca, taký lacnejší- ale o to nejde, tie funkcie sú viac menej všade rovnaké a vôbec ju nebaví.

traktor
27. nov 2011

zalezi na dietati..nas Maťko ma notebook kupeny v Tescu, hra sa s nim kazdy den, bavi ho..stlaca pismenka a opakuje ich..u nas je to super hracka..

susan30
27. nov 2011

podla mna to je vyborny darček.Ja som ho kupila dcere ked mala necele 3 roky a užastne sa snim vyhrala naučila sa na nom abecedu a kde sme prišli čitala pismenka a všetci boli prekvapeny.🙂

malajanka
autor
27. nov 2011

Dakujem za odpovede a rady. Nasa mala sa tiez hra s notebookom u kamaratky, ktorej uz nie je vzacny, tak preto neviem. Na trhu su pocitace od najlacnejsich po tie dost drahe. Nam by tiez stacil z tesca, len ci pri nom mala vydrzi 🙂 Ako vravi traktor, zalezi na dietati 🙂

veverka149
28. nov 2011

naša mala dostala ten detsky notebook z tesca vlani na vianoce a to mala len dva roky a hra sa s nim ešte stale , takže to bol vdačny darček a sme radi že sme jej ho kupili 🙂 🙂

ivett1
7. dec 2011

moje deti majú tiež ten notebook z tesca...a hrajú sa s ním ešte stále cca od tých 3 a pol dcérka, ktorá ho vlastne dostala tiež pod stromček a v dvoch rokoch sa k nej pridal aj synček ...má fajn funkcie, vôbec nevadí ten malý displej a ešte nie je ani príliš drahý...teraz sme dcérke objednali tiež notebook, ale už pre vyššiu vekovú kategóriu (5+) s trošku inými funkciami🙂...nemyslím si, že by to boli vyhodené peniaze...ak dcérku nebude baviť, môžete ho predsa posunúť ďalej... 😉

lucinkax20
7. dec 2011

ja tiez rozmyslam kupit syncekovi na Vianoce...ma sice len 2,5 roka ale potrebujem sa ucit na skusky a musim ho s niecim zabavit.A notebook to dufam zvladne 😉 Chcem sa spytat ako sa pohybuju ceny notebookov?Po kolko su tie teskove? vdaka

vbfbdfb
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
avanka
7. dec 2011

@lucinkax20 9,90 eura...
aj nas maly ho dostal na Vianoce v 2,5 roku a hraje sa s nim doteraz.....a mladsi nezaostava

lucinkax20
7. dec 2011

@avanka no super...tak dakujem za info. Darcek je teda isty 😉

sisa2312
11. dec 2011

Detský notebook je super vec 🙂 , Deti sa sním zabavia aj niekoľko hodín , rozvíja ich myslenie a popritom sa učia aj cudzí jazyk ( Angličtina )Treba byť len trpezlivý a vysvetliť drobcom ako to funguje a čo všetko sa naučia .Výsledky prichádzajú samé , deťúrence pomaly štebotajú a ich prvé skomoleniny pobavia celú rodinku.No škoda že deti časom ich každá hračka omrzí , ale nezúfajte !!!opäť sa vracajú k svojim obľúbeným a to je aj notebook 🙂 Ak môžem odporučiť , nekupujte lacné náhražky notebookov , sú to zbytočne vyhodené eurá. Najlepšie a najkvalitnejšie sú tie ,ktoré ponúkajú viacero funkcií ( napr.hry ,melódie, angličtinu , matematiku , slovenčinu , karty a podobne....) 🙂

milena007
11. dec 2011

My máme Sovíka a moc s ním spokojná nie som 😖 Je to skôr pre 5 ročné alebo staršie deti. Dieťa musí vedieť čítať a písať, aby si s týmto detským počítačom mohlo samo hrať. Ideálne je pre prvákov, ale rozhodne nie pre dieťa od 4 rokov, ako píše výrobca 😢

lucinkax20
15. dec 2011

@avanka to uz su vsetky tei notebooky z teska vypredane??? tedy aspon v Prešove urcite... som sa tak tesila a teraz ho nemozem zohnat a Vianoce su tu co nevidiet :(

avanka
16. dec 2011

@lucinkax20 u nas ich maju, ak chces, mozem ti kupit a poslat, do Vianoc to stihame 😉

lucinkax20
16. dec 2011

@avanka to vazne??? tak sestra ide este zajtra do PO tak pozie a ked nebudu tak ak by si bola tak dobra tak budem rada ak mi kupis...potom by sme sa cez IP dohodli.supeeer...dakujeem

avanka
16. dec 2011

@lucinkax20 jasne, zajtra mi napis 😉

lucinkax20
16. dec 2011

@avanka oki 😉 😉 😉

lucinkax20
19. dec 2011

@avanka ahoj 😉 prisla ti IP? som pisala o ten notebbok lebo v PO zas nemali ☹

avanka
19. dec 2011

@lucinkax20 hej, citala som 😉 ale vcera nebol cas, dnes rano zbehnem a hned ti napisem