Korčule pre trojročného

mirdze
6. jan 2022

Milujem inline, so synom zavodime (on na mega rychlom odrazadle), je sportovo zalozeny, bavi ho to a tak zvazujem uz skusit mu kupit dake fajn stabilne kolieskove korcule z bazaru. Najlepsia uspora by boli nastavitelne ci 2v1, ma niekto skusenosti? Ci radsej klasika? 2v1 nehrkocu kolieska spica po case? Ake maju vasi, kedy zacinali? Dakujem 😊

janai1
6. jan 2022

@mirdze to koľko tých tém ešte založíš?

mirdze
autor
6. jan 2022

@janai1 jeeemine nevedela som predoslu najst a uz mi nejde zmazat, kedze uz reagovali, tod vsjo.

mirdze
autor
6. jan 2022

@janai1 prvy alebo druhy krat pisem, neovladam to tu este tak, kvoli tomu sa rehotat druhemu fakt netreba, zbohom.

petra290
6. jan 2022

@mirdze my máme skúsenost s nastaviteľnými 2v1 Worker Reviro . Korčule maju tiche kolieska a sú úplne vhodné pre zaciatocnika keďže cena nieje taká hrozná

lasoli
6. jan 2022

@mirdze my sme zacinali so dvojradovymi na puzzle detskom co je ten koberec,potom oresla na teojradove a potom kupim lepsie

mirdze
autor
6. jan 2022

@petra290 srubiky casom dobre drzia kolieska/noz, neni rozhegane? A este ma upozornovali, po roztiahnuti topanky, by nebola dlhsia ako kolieska/noze, ze aj to sa stalo...trocha mam obavy aj z toho ze nie su cele snurovatelne, hore dobre drzi nozku na klipsnu?Na uvod tiez si myslim ze takto staci a co ho oslovi kupime kvalitnejsie pevnejsie, no zas by neodradilo hned v zaciatku, ked nebude drzat nohu pevne- viem za seba, ked som hore mala klipsnu, nedrzalo tak nohu a celkovo nestabilnejsie

petra290
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janai1
6. jan 2022

@mirdze hej, preto si založila ďalšiu tému ako výhovorku dáš, že si nevedela nájsť pôvodnu ale zároveň do nej v rovnakom čase prispievaš... wau...

mirdze
autor
6. jan 2022

@petra290 dakujem krasne, asi ich vyskusame, viacere pisali za worker, sa mi lubi ta "topankova" topanka, ci ako to nazvat 😆 uzsia a lepsie stiahne nohu si myslim

mirdze
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz