Máte odráždlo Runner z Lídla?

barbim
20. feb 2014

Uvažujem, či kúpiť trojročnej dcére toto odrážadlo. http://www.lidl.sk/cps/rde/SID-B738358D-332DBC8....
Máte s ním niekto skúsenosti. Oplatí sa? Ďakujem

gabikula
20. feb 2014

My máme, Šimon na ňom jazdil od 2,5 roka, je však vysoký. Je ľahučké, ale pevné, rýchlo sa na ňom naučil krásne jazdiť, hoci má možno užšie kolesá než niektoré iné odrážadlá . My sme s ním veľmi spokojní.

klincek
20. feb 2014

moje baby ho dostali na 2 narodeniny, este im bolo trosku velke, ale pre 3rocnych je idealne. je lahke a pevne, dobre konstruovane, bezpecne (dieta sa nikde nezachyti, neoskrie). cenovo sa urcite oplati. radim kupit🙂

kristiii
20. feb 2014

ja som ho kúpila takto pred rokom malému na 3 narodeniny a strávil na ňom celú jar-leto-jeseň. Za tú cenu je úplne super, nemám mu čo vyčítať, nemali sme s ním žiadny problém. Mala som v pláne kúpiť iné ale akurát sa objavilo toto v Lidli tak som to riskla a neľutujem. Je ideálne na tie 3-4 roky.

piskotka81
24. feb 2014

dnes sme ho kupili,mala ma sice uz takmer 5 rokov,ale kedze je nizka sadlo jej perfektne.uz mame aj skusobnu jazdu za sebou a super.odporucam.je lahke a stabilne aj brzda funguje dobre.

zuzana76
24. feb 2014

mame podobne z Lidla, zelenej farby, ale stalo o 10 eur viac, tak neviem ci je to presne toto a zlacnelo, alebo ma to nase nieco navyse, my sme spokojni, je lahke, mal ho prvy syn a teraz ho bude pouzivat druhy syn, starsi sa na nom naucil drzat rovnovahu

erzulik
23. mar 2014

Neviete mi poradit kede kupim odrazadlo ktore predavali v Lidli? Mame chicco ale dcerke je male, dnes som jej skusala z lidla a je super!!!!!!

vertyeux
23. mar 2014

erzulik jedine pozerat bazariky, ci sa niekde neobjavi..alebo kontaktovat priamo Lidl najlepsie telef.alebo mailom. (pozri si ich na stranke) ze ci nevedia, v ktorej predajni ho este maju 🙂