Odrážadlo od roka

lenasova
3. okt 2022

Ktoré odrážadlo je podľa vašich skúseností lepšie pre malého drobca Kinderkraft odrážadlo CUTIE alebo PUKY - Detské odrážadlo Pukylino?
Za každý postreh ďakujem 👍

princess59
3. okt 2022

@lenasova my máme to puky a je super, mala ešte ledva chodila ale odrážať sa vedela 😂 naučila sa na Tom jazdiť sama za tri dni (vždy cca po 10 minút)

lucijalucy
3. okt 2022

Nášmu vadili tie dvojité kolesá.. tak sme kúpili funny wheels a je to super. Rastie to s dieťaťom, neskôr sa dá použiť ako dvojkolesové odrážadlo.

nwnw
3. okt 2022

@lenasova pukylino od 12m lebo Funnywheels bolo vysoko a nedociahli na zem. Potom FW az od 18m 😉 a od 2r normalne odrazadlo s 12" kolieskami. Fakt boli super obe

zuzinka888
3. okt 2022

Urcite to spodne da sa prisposobit sedadlo a nezavadzaju dvojite kolieska.

zoeeoz
7. okt 2022

Kinderkraft, dve kolesá vzadu spôsobujú vykrucanie noziciek pri pohybe 🙂

lenasova
autor
10. okt 2022

Vzala som nakoniec Kinderkraft, váhala som lebo som si myslela že nebude stabilné kôli jednému zadnemu koliesku, ale je to ľahké stabilné a šikovné odrážadlo pre najmenších aj vďaka polohovateľnému sedadlu. Ďakujem za postrehy 👍

zoeeoz
10. okt 2022

@lenasova ale o tom to je, že ma byť menej stabilne aby sa dieťa naučilo udržiavať stabilitu a skorej a lahsie prejde na balance bike 🙂 akurát je na prad, že keď tými dvoma prednými kolesami západné do vymolu/pukliny na ceste ľahšie letí dole pusou :D

essenceee
28. dec 2022

kupila by som plastovu motorku