Odrážadlo Sparťan

dredy
21. aug 2014

cauko kocky rozmyslam nad kupou odrazadla spartan konkretne http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=10854947&tab=3 vedeli by ste mi poradit ci je dobra volna alebo pripadne mate niekto osobnu skusenost . vdaka

cristi
21. aug 2014

ahoj,presne toto odrazadlo som kupila pred dvoma rokmi pre syna.
je to z tych lacnejsich odrazadiel,takze aj kvalita zodpoveda cene.
Uz pri skladani odrazadla mm narazil na problem s brzdami,tusim dobre nepriliehali pri brzdeni o zadne koleso.
Aj zadna pneumatika bola nejaka vadna, ale napriek tomu patri medzi najoblubenejsi dopravny prostriedok mojho syna
po roku od kupi sme menili zadnu pneumatiku,co bola taka zodrata od jazdenia a brzdenia. Sedanka je z tenkej kozenky, tak tiez uz pomaly dosluzi.Je pretrhnuta na viacerych castiach.
odrazadlo je dobre pre nenarocnych.

ivett1
22. aug 2014

my sme mali podobné...len iná značka - worker pelican ... nám sa odrážadlo osvedčilo... keď sme kúpili bicykel, tak synátorovi stačili dve cvičné jazdy a vie sa bicyklovať bez problémov ... vie udržať rovnováhu ...dcérka nemala odrážadlo, mala hneď bicykel s pomocnými kolieskami a trvalo jej to dlhšie, hoci je športovo zdatnejšia🙂 ...

ivett1
22. aug 2014

PS: worker pelican má bantamové kolesá ...nie sú nafukovacie, nehrozí defekt😉 ...