Plastelína pre 2,5 ročné deti

hruska91
6. dec 2021

Ahojte
Akú plastelinu majú vaše deti (2,5roka)? Oplatí sa investovať do drahého play-doh? Alebo kupit lacnejšiu z pepca/tedi? Je tam rozdiel? Alebo kupujete tu z lidl? V čom je tá drahá lepšía? Chcela by som na Vianoce nejaký väčší balíček+ valček, príslušenstvo a vidím že je toho veľa
dakujem

ichbinich
6. dec 2021

Ja som mala rozne, ale za mna vyhravaju drahsie Play-Doh. Je makka a dobre sa s nou pracuje. Mala som aj Tchibo, aj talianske Giotto, ale play-doh je jedina, ktoru som dokupila 😉
Moj tip: netreba kadejake umelohmonte somariny ku tomu, staci par vykrajovaciek 😉

annamaria4
6. dec 2021

mne sa pozdava aj ta z pepca a kupovala som uz aj v draciku taku velku tubu a tam bolo vela tych nadobiek s plastelinou. akoze vyslovene zo zlou plastelinou som sa zatial nestretla, tak to mas asi jedno odkial kupis. play doh je tiez fajn, ale podla mna pytaju za tie vselijake strojceky a pretlacatka zbytocne vela.

lubienka39
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ajka0207
6. dec 2021

@hruska91 kúpila by som lacnejšiu, lebo vyschnúť vyschne každá a radšej potom kúp ďalšiu.

zara1357
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zara1357
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
evica17
6. dec 2021

Mozes si vyrobit vlastnu, jedlu plastelinu a dat do dakych mini doziciek🙂 a fakt k.tomu nejake vykrajovacky, taky mini valcek z dacich potrieb a mas 🙂 ja tak planujem.na rok robit (tento rok je nam na nic, maly ma iba rok)