Poraďte bábiku pre dievčatko

21. nov 2021

Prosím 🙏
Nemám ani šajnu aké sú na trhu. Dcérka má 2r a s bábikou sa hrá, ale má takú malú 15cm za 5 eur. Chcem jej kúpiť pod stromček poriadnu, kvalitnú a krásnu. Neviem ani akú veľkosť? Naj s vlasmi. Poradíte? Na cene nezáleží. Radšej drahú a kvalitnú. Vďaka.

autor
21. nov 2021

Pozerám na túto: https://www.rozumnehracky.sk/babika-llorens-ale...

Nebude na 2r dieta pôsobiť strašidelné, keď začne hovoriť mama?

gleep1
21. nov 2021

Podľa mna sú najkrajšie bábiky od antonio juan.

autor
21. nov 2021

@gleep1 práve ich pozerám. To sú tie realistické?

gleep1
21. nov 2021

No nie všetky mi prídu úplne realistické ale určite sú všetky lepšie (realistickejšie a krajšie) než baby Born a baby Annabell a podobne, tie sú podľa mna úplne strašne, vôbec nechápem ako môžu byt take populárne 😀

autor
21. nov 2021

@gleep1 úplne súhlasím. Tiež sa mi nepáčia.
Ešte sa opýtam, mam kúpiť s vlasmi, alebo bez? S ktorými sa deti radšej hrajú, či je to jedno?
Lebo s vlasmi vyzerá byt ta babika staršia, nie je to bábätko.
Teraz neviem, či mám kúpiť bábiku bábätko, alebo tu s vlasmi?

gleep1
21. nov 2021

No to ja neporadím, dcérka je zatiaľ mlada na bábiky, zatiaľ mám len vyhliadnutu značku, ale pozerala som tie llorens a tie sú tiež veľmi pekne 🙂
Asi treba podľa záľuby dcérky, či sa s bábikami hra tak, ze sa o ne stará, alebo je skôr taká ze ma bábiku ako partacku (spraví si s ňou čajovú párty a pije čaj, rozpráva sa s ňou a podobne..) keď sa stará zobrala by som bábätko a ak si chce s babikou akože vypiť čaj tak takú starsiu 😀
Ale u 2 ročnej to človek asi ešte nevie…

autor
21. nov 2021

@gleep1 ďakujem veľmi pekne za radu ☺

autor
21. nov 2021

@gleep1 poradila si naozaj velmi dobre

gleep1
21. nov 2021

❤️🌸

mimimami3
21. nov 2021

Pozri babiky od paola reina😉

lalaboo
23. nov 2021

Moja 16-mesačná má bábiku Llorens, ktorá plače a hovorí mama papa, a tiež bábiku Minikane. Obe sú vlasaté 🙂 S oboma sa veľmi rada hrá, kŕmi ich, kočíkuje a češe vlásky.

A z tej rozprávajúcej sa vždy dajú baterky vybrať, keby sa toho bála ;)

autor
23. nov 2021

@lalaboo ďakujem. Už som rozhodnutá pre antonio juan bábiku. Aj lorens sú veľmi pekné ale nemajú zmurkajuce oči. A tie čo majú sa mi zas nepáčia 😆