Prútený kočiarik pre bábiky - skúsenosti

lenkakravcova
25. feb 2023

Ahojte
Máte niekto doma prútený kočiarik pre bábiky? Je to použiteľné na hranie? Alebo skôr len ako vintage doplnok a deti sa s tým nevyhrajú? Zaujímajú ma hlavne kolieska - či sa dobre točia.

zuz987123
25. feb 2023

@lenkakravcova máme a všetko fajn 🙂

zoeeoz
25. feb 2023

Hovadina..za mna teda 🙄..a hlavne ak sa to kupi moc skoro, ma to zle tazisko, lahko sa to prekoprcne...

lenkakravcova
autor
25. feb 2023

@zoeeoz Dcérka má 2,5r. Vám sa váš prevrhoval? Lebo som myslela práve takýto nízky.

lenkakravcova
autor
25. feb 2023

@zuz987123 Čiže tie kolieska sa klasický točia normálne, nie je to len na ozdobu, že? 😀
Vy ste odkiaľ kupovali? Pozerala som ze v Bardejove (50-70€) vyrábajú alebo potom sú stránky s dovozom zo zahraničia (tie väčšinou sú okolo 70-120€ ale obsahujú aj vnútorné polstrenie, paplonik, nejaké doplnky).
Vy mate taky nižší typ ako je na obr., alebo vyšší?

galganka
25. feb 2023

Na jarmoku a trhoch ho kúpiš za dvacku. A dva a pol ročnej už bude nízky.

zuz987123
25. feb 2023

@lenkakravcova my sme objednávali, nepamätám ale odkiaľ. Do 20€ stál, je nižší. Dcérka mala možno 10 mesiacov. Teraz má 2 roky a stále je fajn. Na Vianoce už ale kúpime klasický 🙂

katulkagajdos
25. feb 2023

@lenkakravcova mame podobný - podla mna sa s ním bude ťažko manévrovať do strán- na Vianoce moje baby dostali cybex corolle a to je na ovládanie super- vyhraje sa 3 ročná aj skoro 6 ročná.

lenkakravcova
autor
25. feb 2023

@zuz987123
@katulkagajdos
Vďaka za reakcie. 🙂
Pozerala som tento. Ja by som bola rada keby s ním veľa nejazdila. Skôr ako postieľku ho používala, raz za čas presunula. Na vozenie ma športový plastový, a teda dosť ma vytáča keď s ním behá hore-dole 😀. Len nechcem aby tento bol úplne nepoužiteľný (keby mal blokovane kolieska, tak to ani nepozerám), žeby z neho nebol len chvíľkový doplnok a neskôr len lapač prachu.