Robotický pavúk Merkur

michaelamaj
26. nov 2015
Používateľ michaelamaj je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od michaelamaj.

Máte s ním niekto skúsenosť? Vyskúšali ste si to live? Zvažujem jeho kúpu pretože ide o priam legendárnu značku merkur už z nášho detstva a k tomu technika zo súčasnosti. Tak nejak sentimentálne ma to láka a vypadá to fakt zaujímavo len nikde nevidieť žiadne recenzie. Mohli by sme mi to zcenzurovať ? Dík

worker_falcon
26. nov 2015

@michaelamaj a nechceš ho radšej zrecenzovať? 😀

michaelamaj
autor
26. nov 2015
Používateľ michaelamaj je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od michaelamaj.

@worker_falcon nemám s ním kontakt

worker_falcon
26. nov 2015

@michaelamaj koho zabilo? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

michaelamaj
autor
26. nov 2015
Používateľ michaelamaj je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od michaelamaj.

netuuším 😀 zháňam info len kvoli napadu na darčekk a mačku vo vreci kupovať no neiemm

worker_falcon
26. nov 2015

@michaelamaj a vieš, čo znamená "cenzúra" a čo "recenzia"?

michaelamaj
autor
26. nov 2015
Používateľ michaelamaj je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od michaelamaj.

oj pre bodkuu to som napisala jak mumáák jase že to cchcem zrecenzovať 😀

jolka_
26. nov 2015
Používateľ jolka_ je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od jolka_.

Rovanko ako lego je aj merkur zaruka kvality nejde o čínsky šmejd. Má to kvalitné pevné pliešky, elektrické rozvody a programovaciu dosku fakt podarenú. Dá sa to v kľude nastaviť za dva dni u nás to sedemročný syn postavil za 4 hodinky 😉 Baví to