Ročné dieťa - koleso či rukávniky?

6. mar 2024

Ahojte, čo je lepšie pre ročné dieťa (žiadne baby plávanie v bazéne bola Max 5x) koleso Switrainer alebo zelené Chereks rukavniky?

solinkarka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nesvadbovo
AMBASÁDORKA
6. mar 2024

rukavniky, pokojne aj cervene, vyuzijete este par rokov plnohodnotne..

solinkarka
6. mar 2024

Ryukavniky určite zelené, sú pre začiatočníkov...moja má zelené a už ma 3r

autor
6. mar 2024

@nesvadbovo
@solinkarka
Staršia má 4,5 roka a ešte stále má zelené, píše sa že pre začiatočníkov že červené sú už pre pokročilých... Bolo by teda lepšie kebyže mladšia podedi tieto zelené a staršej kúpim červené?

nesvadbovo
AMBASÁDORKA
6. mar 2024

Z mojej skusenosti: Ja som druhe rukavniky kupovala, ked mala mladsia 9 mesiacov (starsia tym padom 2,5 roka). Starsia dostala cervene, mladsia podedila po starsej zelene. Ale od cca roka, ked som niekam isla iba s mladsou, brala som tie cervene (kvoli setreniu miesta) a bola s nimi uplne v pohode v bazene. Takze ak mas pre starsiu zelene, tak by som vobec neuvazovala nad kolesom, daj zelene mladsiemu dietatu a pre starsie cervene, alebo mozno pouvazuj uz iba nad pasom (https://www.decathlon.sk/p/337512-120234-detsky...). Ja pre moju cerstvo 5-rocnu uz nenosim rukavniky, ale prave len tento pas, myslim, ze to ma uz lepsi zaklad pre plavanie..

lulu0123
6. mar 2024

Moji mali hned cervene od roka a pol.
Ak mate zelene,posunula by som mladsiemu a 4,5 rocnemu by som uz kupila obycajne za 2 eura a pomaly ucila plavat bez vsetkeho.

veronikaszabova
6. mar 2024

Mame tieto a za mna super

autor
6. mar 2024

Ok ďakujem všetkým, kúpim teda tie červené 😊