Trojkolka Kinderkraft Aston verzus Aveo

monik1505
30. jún 2023

Dobrý deň, prosím Vás zvažujeme kúpu trojkolky k 1. narodeninám... Pozrela som už toľko trojkoliek, že mam z toho hlavu ako 🍉🤦😁
Vybrala som tieto... Ale medzi nimi sa vôbec akosi neviem rozhodnúť... Vedel by mi niekto poradiť do ktorej ísť? Ďakujem 🤗

lenuska9999
30. jún 2023

@monik1505 ja mám tu spodnú, čiže Aston.. ako môžeš vidieť rozdiel je v kolesách. Ta Aston ma také obyčajné plastové kolesá, ta hore vyzerá, že má gumové + ma košík v predu. Našu sme pár krát využili, no len na také krátke trate po meste, rýchly nákup v obchode atď , keďže sa nedá polohovať dieťa si tam neľahne. Na čo som strašne nadávala je, že sa nedá poskladať, tým pádom ju nemôžem vziať niekde s nami na výlet do kufra auta. Pri kúpe som na to žiaľ nemyslela. A veľa krát by sa hodila aj teraz keď ma syn uz 3 roky a ideme niekde na celodenný výlet po pamiatkach, Zoo atď, bolo by super keby si tam mohol sadnut keď nevládze, no žiaľ je dosť zle skladna. Dá sa rozobrať na pár menších častí, ale je to dosť komplikované a nepraktické a samej mi to popravde ani nejde. Teraz by som už kúpila radšej nejakú, čo sa dá zlozit ako napríklad Smartrike atď, určite by sme ju využili aj teraz .. ta Aston nám stojí v pivnici

lenuska9999
30. jún 2023

Ešte dodám, že nemôžeš na ňu zavesiť ani tašku ,lebo sa preváži ked z nej dieťa vystúpi a spadne 😀

nikpa
30. jún 2023

@monik1505 my máme Aston, je to mala rozhrkana haraburda. Nekupuj to a vlastne ani jednu z tejto značky by som nekúpila. Nemyslím, že v kvalite bude medzi nimi rozdiel, keď tak len v detailoch.

monik1505
autor
30. jún 2023

@lenuska9999 aha, ďakujem za názor. Áno rozdiel som si v nich všimla. Viem, že polohovatelna nieje, popravde takú ani nejako nehľadám. Ta AVEO ide aj zložiť ale teda dosť minimálne podľa mňa... Sklapaju sa len zadné kolieska smerom pod tyč trojkolky. Prosím Vás aké máte auto ak sa smiem spýtať. My mame combi a pre vezieme v ňom čokoľvek, dokonca aj staršieho syna benzínov stvorkolku 😁čiže keď odmontujem vodiaci tyč dúfam, že sa dá trojkolka v pohode. Taktiež je AVEO o niečo robustnejsia a s vyššími zadnými kolieskami. Len ma trochu odrádza to, že stúpačky sú namontovane skoro v rovnakej úrovni ako predalo zatiaľ čo u ASTON sú hneď pod sedan kou a preto som začala váhať lebo malý je dosť drobný tak, že či by na stúpať ka vôbec teraz dociahol.