Ako dlho po vysadení antikoncepcie sa vám podarilo otehotnieť?

1. jan 2023

Ahojte aký čas po hak sa Vám podarilo otehotnieť ?

lenkadenisa
1. jan 2023

Prvý mesiac nič, druhý mesiac som už bola tehotná

autor
1. jan 2023

@lenkadenisa ja som na druhý mesiac ostala tiež ale bolo zo biochemické .. teraz sme 4 mesiac a nedarí sa dnes slabé spinenie veľmi slabé

martul
1. jan 2023

Hneď

autor
1. jan 2023

@martul Ah tak neviem v čom je problém …

lenkadenisa
1. jan 2023

@autorka držím palce, nech ďalšie tehotenstvo skončí šťastne 🤱🏼 ja som znova tehotná, budeme mať rozdiel 18 mesiacov a to sa fakt len manžel obšuchol... hlavne sa na to moc nesústreď, čo má byť, bude.

ajko2011
1. jan 2023

Vysadila som presne pred rokom v januári a pozitívny test mi vyšiel 31.7.

ropucha6
1. jan 2023

Asi po 8 mesiacoch, ale realne som az po polroku zacala riesit aktivnejsie, ze kedy mam ovulaciu a vtedy sa snazit.

svetlonos
1. jan 2023

Bud v pohode, nam sa po biochem. podarilo o 1,5 mesiaca. Avsak bola som uz nastavena na pracu, s tym ze pokojne aj o rok ked otehotniem, tiez to bude ok. Vobec som na to nemyslela a pustila ro uplne z hlavy. Uz si raz a rychlo otehotnela po hak tak sa vam podari znova 🙂

autor
1. jan 2023

@svetlonos dúfam ale kedy je od toho 2 mesiace … :/

martul
1. jan 2023

Nemusi byť problém, preco. Niekto otehotnie hneď niekto o po roka. Na to nie je pravidlo. Na prvé sme čakali 2 roky, druhé hneď.

autor
1. jan 2023

@martul ahh no som zvedavá

saskia_98
1. jan 2023

Na 2hy krat. Vypocitala som si plodne dni, zmerala ovulaciu a na 2hy krat bol uz test pozitivny. Ale to je tak individualne že až. A uprimne viac by som taku hlupost s testami atd nerobila.

luciab28
1. jan 2023

Tretí mesiac som bola tehotná (antikoncepciu som brala 7rokov vkusne)

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre