Ako dlho ste krvácali po laparoskopii vajcovodu?

miky25117
4. aug 2019

Vo stvrtok mi laparoskopicky odstranili vajcovod koli mmt spolu s reviziou maternice v nemocnici som mala len slabé krvacanie dnes je silnejsie a bolesti ako pri ms. Baby čo ste si tým presli kolko a ako dlho ste krvacali?

samanthasilvia
4. aug 2019

@miky25117 ahoj ja som mala MMT v máji 16 zákrok a 19 teho som dostala ms trvalá ako stále 5-6 dni a potom spinenie....to trvalo asi páru dni potom jún nič a až teraz v júli 15teho som dostala ms...ale je to u každého iné 😏

miky25117
autor
4. aug 2019

@samanthasilvia viem že je to rozne len už neviem čo mám brat ako normalne alebo sa niečo deje dosť sa toho bojím že by som musela ist znovu

samanthasilvia
5. aug 2019

@miky25117 ja som sa tiež bála a aj som si žiadala niečo.... či už na zastavenie špinenia alebo ak som nedostala ms tak vyvolavacku ale vravel mi že sa to zastaví samo a aj rozbehne...chcela som to tiež riešiť a už som bola zúfalá lebo sme sa chceli znova snažiť tak hneď ako som dostala ms tak mi vravel prísť na 10 deň odo dňa začiatku ms aby zistil ci budem mať ovulku a ani tu vraj nebudem mať 😏 tak mi dal vitamíny E, kyselinu listovu a aj inofolic tak uvidím....nic sa neboj ono potrebuje čas kým sa to upraví držím ti palce 😊

miky25117
autor
5. aug 2019

@samanthasilvia no uvidíme dnes sa mi začali aj mensie zrazeniny to doktor vravel že by nemali byť tak ak to neprejde asi budem musiet ist to dať skontrolovat

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre