Ako piť čaj z alchemilky?

sisinka2020
29. jún 2020

Ahojte baby... Ako sa má piť čaj pri snažilkovaní? Od prvého dňa MS a po koniec posledného plodného dňa? Ci ako... Ďakujem

renatka1985
29. jún 2020

@sisinka2020 od 1dc do ovulacie. Idealne striedat s malinikom.

luulinkaa
29. jún 2020

Presne tak ako Ti pise renatka, ja som pila denne pol litra, a pomohlo 🙂 ale pozor od ovulacie po ms naozaj nepit.

greta2017
29. jún 2020

ja som pila rano malinik a ku veceru alchemilku od 1dc po ovulaciu + pred ovu som si dala asi po 3-4 dni grepy a asi aj to pomohlo lebo som hned otehotnela 🙂
prvy cyklus som nerobila absolutne nic a neotehotnela som a potom som sa na to vrhla v poradi ako som napisala a som 'v tom ' 🙂 drzim palce

sylvia_123
29. jún 2020

@sisinka2020 Ja som ju pila jeden cyklus ako baby pisu od 1 DC do 14 DC a akurat mi skratila krasny roky pravidelny 28 dnovy cyklus na 24 dni.. Takze uz dalsi cyklus ju nepijem 🙂

jarkam721
29. jún 2020

A ja som pila čaj zo sypanej alchemilky dva krát denne po ovulaciu a nepomohlo mi k ničomu. Tak je to individuálne. A tehotenstvo pred tým som pila dva krát čas tej istej alchemilky (sypanej) a pocala som až po 4 mesiacoch.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre