Ako počať chlapca?

12. okt 2014  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
perina
Registrovala sa 8. marca 2010 na modrykonik.sk. Pridala 12 príspevkov.
 len by som reagovala,niekto tu spominal, ze na jonasa by sa nespoliehala,lebo su to bludy....tak sa troska o to zaujimam...aj teraz nedavno bol v markize v reflexe (myslim,ze stale to maju v archive),ale nasla som aj clanok
http://www.casopis.markiza.sk/zaujimave/tema/3550-naplanoval-tisice-deti.html , kde ma zaujala ta posledna cast, ze maju vypocitanzch 10 z 11 deti....tak neviem,ci by to bol az taky blud....nie ? emoticon
15. mar 2010 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
denda83
659
Registrovala sa 2. mája 2010 na modrykonik.sk. Pridala 2364 príspevkov, 1 album a 65 inzerátov. Má 114 priateľov. Bratislava - Čunovo.
 Ahoj baby....No mne v tych cinskych kalendaroch vychadza dievca, myslim si ze to bude dievca...neviem preco........kazdy mi vravi ze to bude baba...babky a tak.....vyhadzana som horsie ako v puberte...milujem cokoladove pudingy.....tieto priznaky hovoria na babu.....no v dalsom kalendari...tusim to bolo o veku oboch partnerov tam mi vychadza clapec, brusko mam do spicu...teda ten spic mi robi to tukove brusko co som malaemoticon ale je spicate.....no tak neviem...a my sme sexovali kazdy den po menstruacii ...takze fakt netusimemoticon ale uz som nedockava co sa tam skryva...
7. mar 2011 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
cmuky82
1
Registrovala sa 20. októbra 2009 na modrykonik.sk. Pridala 878 príspevkov a 3 albumy. Má 10 priateľov. Okres Prešov.
 Cafte, my sme maleho spravili v den ovulky a po dvojtyzdnovej absencii emoticon
8. aug 2011 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
janka29
6
Registrovala sa 21. februára 2007 na modrykonik.sk. Pridala 6446 príspevkov. Má 24 priateľov. Košice - Staré Mesto.
 @perina kamoska robila podla jonasa dievca si to zaplatila a nevyslo ma dvoch chalanov
11. apr 2012 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
monika_35
51
Registrovala sa 4. apríla 2012 na modrykonik.sk. Pridala 115 príspevkov a 119 inzerátov. Má 39 priateľov. Trnava.
 ahojte baby,som tu nová aj ja mám výpočet od Dr.Jonáša..no pekne...som zvedavá,my chceme chlapca,no len aby z toho nebola druhá baba emoticon ale neva,nech je to len zdravé...ale keď sme už mali možnosť výberu tak sme išli do toho...
11. apr 2012 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
baklik
12
Registrovala sa 2. júna 2011 na modrykonik.sk. Pridala 1233 príspevkov. Má 11 priateľov. Žiar nad Hronom.
 @nela999 tak my sme splodili syna v 1. polovici cyklu a podla tychto teorii to malo dievca. no a je to syn! teda ani tato metoda nie je 100 %.
podla cinskeho kalendara mi vysiel chlapec a aj to tak bolo.
celkovo vsak tieto metody na urcovanie pohlavia beriem skor s rezervou...
11. apr 2012 o 23:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tarinka005
1
Registrovala sa 2. februára 2012 na modrykonik.sk. Pridala 13 príspevkov a 34 inzerátov.
 ahojte...mne to príde také zvlaštne ked si niekto chce vybrať ešte pohlavie dieťatka...ked to čita nejaká žienka ktorá túži po babatku a nemože ho mať alebo donosiť-hrúza...ja mam zase dvoch nezbedníkoch a čo ved ked vyrastú privedu mi domov dievky ;) ....aspoň dufam emoticon
11. apr 2012 o 23:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nela999
5
Registrovala sa 29. augusta 2009 na modrykonik.sk. Pridala 8448 príspevkov. Má 9 priateľov. Skalica, okres Skalica.
 @baklik No nič nie je na 100% to je pravda, ale pravdupovediac môjho Maťka by som už nevymenila za nič emoticon
12. apr 2012 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
janka29
6
Registrovala sa 21. februára 2007 na modrykonik.sk. Pridala 6446 príspevkov. Má 24 priateľov. Košice - Staré Mesto.
 @tarinka005 ja viem ze tie baby co nemozu otehotniet by brali hoc co a ved aj ja len nech je zdrave aj to tretie ale je prirodzene ze ked mame 2 dievcatka chceli by sme tretieho chlapceka a ci to bude je to vo hviezdach emoticon a jasne ze si prajem len nech je zdravucke a hoc aj dievcatko nase ruzove zase princezniatko emoticon budeme ho rovnako milovat len je niekedy zaujimave sledovat teorie o pohlaviach. my sme mali mat podla cinskeho kalendara dvoch chlapcov mame dievcatka a teraz mame mat podla toho dievcatko ze by chlapcek xi xi ? emoticon uvidime nech je zdrave.
14. jún 2012 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
janka29
6
 inac ja som pocala prvu dcerku do 2 tyzdoch po menstruacii a druhu sme pracovali na nej len tyzden po menstruacii a teraz sa nam podarilo az po druhej polovici otehotniet tak uvidime ako u nas funguju teorie emoticon
14. jún 2012 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzulienka1973
4
Registrovala sa 21. marca 2011 na modrykonik.sk. Pridala 196 príspevkov a 57 inzerátov. Má 6 priateľov. Topoľčany.
 Baby ja som niekde citala,ze ked muz nema dlho sex mal by sa narodit chlapec.Ak spolu neustale sexujete dlhsiu dobu malo by to byt dievca.Nasa suseda ma 5 chalanov su uz dospely.Ked sme sa raz rozpravali hovorila ,ze jej muz chodieval casto na tyzdnovky.Tak snad na tom nieco bude.Ja osobne s manzelom som to neskusala.Nam to bolo jedno co sa narodi.
25. júl 2012 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
janka3a
Registrovala sa 18. augusta 2011 na modrykonik.sk. Pridala 119 príspevkov. Má 3 priateľov. Trenčín, okres Trenčín.
 @zuzulienka1973
Ahoj, no nam sa po svadbe na dvakrat podarila Katka...po Katke bola dlhsia pauza..a po pauze mi rastie brucho a som ako hroch..Cakame chlapca...moze byt na tom nieco pravdy...ale ja som pocula cosi , ine, babske rady, ako pocat chlapca a ci dievca.Dodnes je kalendar, podla ktoreho si presne v dany den mozes vypocitat, ci to bude chlapec, alebo slecna...podla neho bol splodeny moj manzel - vraj. Ale, osobne je to jedno, len nech je male zdrave..
25. júl 2012 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
katka1191
2
Registrovala sa 16. septembra 2010 na modrykonik.sk. Pridala 70 príspevkov a 4 albumy. Má 3 priateľov. Okres Bratislava.
 neviem možno ma teraz odcudzíte, ale u nás to fungovalo aj u mojej sestričky aj u kamošky. Dievčatko - žena hore, chlapček - žena dole. emoticon. Nám to vyšlo emoticonD.........ale určite je to povera, ale sme tri mamičky, ktorým sa takto narodili deťúrence emoticon))
25. júl 2012 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
marmete
1
Registrovala sa 26. júna 2012 na modrykonik.sk. Pridala 286 príspevkov. Má 2 priateľov. Bratislava - Karlova Ves.
 Priroda to zariadi tak, ako ma. Z mojho pohladu nastastie, ze to tak je, lebo ak uz by aj toto ludia mali pod kontrolou tak zbohom zdravy rozum emoticon Minule som citala jednu tehotnu panicku, ktora sa doktora pytala od akeho tyzdna vedia spravit krvny test na urcenie pohlavia, pretoze ona chce strasne dievca a ak by mala chlapca, ci este stihne interrupciu. Nastastie, tieto testy robia az po moznosti ju absolvovat, cize dieta si musi nechat. Ale ak takto niekto rozmysla, tak jemu je dieta uplne zbytocne. Dieta je dar a tak neriesme pohlavie, ale uzivajme si, ze mame tu moznost tento svet obohatit o dalsieho cloviecika emoticon
25. júl 2012 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nativanativa
75
Registrovala sa 27. mája 2008 na modrykonik.sk. Pridala 6869 príspevkov a 33 inzerátov. Má 90 priateľov. Nitra.
 tyzden pred ovulkou sme sa milovali , vobec som nevedela ze mozem otehotniet konecne po roku , mala som na sebe ponozky a bola to velka rychlovka emoticon , moja sestra mala ako druheho tiez chlapca , ktoreho urobili tiez v ponozkach emoticon emoticon , aj napriek teoriam , ze pred ovulkou sa robia baby ja som ju vyvratila emoticon emoticon
25. júl 2012 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
malapepka
27
Registrovala sa 14. januára 2012 na modrykonik.sk. Pridala 336 príspevkov. Má 16 priateľov. Čachtice, okres Nové Mesto nad Váhom.
 @zuzulienka1973 u nás to neplatilo. my sme mali sex takmer každý deň a bude chlapček. Podľa mňa je to čisto náhoda, aké babajko z neba pošlú emoticon Neviem, nemyslím, že by sa to dalo ovplyvniť.
25. júl 2012 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
horseshoe
19
Registrovala sa 8. novembra 2011 na modrykonik.sk. Pridala 4005 príspevkov. Má 32 priateľov. Bratislava - Staré Mesto.
 Zeny neblaznite toto sa ozaj neda ovplyvnit. Segra pocala obe deti pocas ovulky a ma chlapca aj dievca. Ani ten vypocet podla krvy partnerov na nu neplati ani cinsky kalendar. Brucho mala pri oboch rovnake. Ak to niekomu podla niecoho vyslo tak je to nahoda. Statisticky sa rodi viac dievcat-to je jediny fakt. Bolo by super si moct vybrat aj toto ale predsa nejake prekvapko predsa musi byt, nie? Moje jedine zbozne zelanie je zdravie- to je dolezite. emoticon
25. júl 2012 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
malapepka
27
Registrovala sa 14. januára 2012 na modrykonik.sk. Pridala 336 príspevkov. Má 16 priateľov. Čachtice, okres Nové Mesto nad Váhom.
 Mne ešte napadlo... postoj, že ideme "robiť" dievča/chlapca a nakoniec je to to opačné pohlavie, môže viesť ku sklamaniu (ešte väčšiemu). Ja viem, že väčšina matiek chce zdravučké bábo, ale i možnosť mať podľa seba (môj mm by dievku chvíľu rozdýchaval). Ale ja to beriem tak, že každé dieťatko je dar a hlavne, že mi bolo dopriate ho mať. Nie každá má to šťastie, čo mi je vždy ľúto...
25. júl 2012 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzulienka1973
4
Registrovala sa 21. marca 2011 na modrykonik.sk. Pridala 196 príspevkov a 57 inzerátov. Má 6 priateľov. Topoľčany.
 @janka3a Jasne , ze je to jedno co sa narodi ,hlavne ze je zdrave.To je len na take pobavenie.A ked to niekedy vyde tak si myslime ze je to tak
25. júl 2012 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
janka29
6
 no my mame cakame chlapca nakoniec predsa emoticon
26. júl 2012 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
stellamaris
33
Registrovala sa 19. februára 2012 na modrykonik.sk. Pridala 4835 príspevkov. Má 26 priateľov. Nemecko.
 ja si nemyslim,ze sa da presne pocat chlapcek alebo dievcatko,mne iba doktor vravel,ze sa treba tesit na zdrave dietatko a pohlavie nechat na prirodu,vraj deti uz v brusku vela citia a rozumeju a nemozu za svoje pohlavie,...my nevieme ,co budeme mat a to je dobre!aj ked som to velmi velmi chcela vediet,pretoze som strasne zvedava emoticon
26. júl 2012 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lydijka1
Registrovala sa 28. februára 2013 na modrykonik.sk. Pridala 1 príspevok a 39 inzerátov.
 @zuzana171717 ahoj Zuzana ja budem mat v septembri 23 a manzel mal v sobotu 29. Keby sme chceli pocat babatko tohto roku co by nam vyslo? Dakujem.
26. jún 2013 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
veroncaknoblochova
Registrovala sa 30. októbra 2013 na modrykonik.sk. Pridala 4 príspevky. Kocin-lancar, okres Piešťany.
  • Snažíme sa otehotnieť
 veronca ahojcek my mame dievcatko tiež by sme chceli chlapceka pocula som že da sa poradit aj s gynekologom ak chceme chlapca vie to niejako vyratat a taktiež ak chceme dievca vie to vyratat neviem skusali ste to niektora
emoticon
30. okt 2013 o 12:47  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
anjelicek26
2201
Registrovala sa 4. júna 2010 na modrykonik.sk. Pridala 20914 príspevkov. Má 253 priateľov. Nemecko.
 @veroncaknoblochova - gynekolog nic nevyrata,, lebo ratanie nepomoze, proste najrychlejsia spermia vitazi a lekar pochybujem, ze uhadne, ze ktora emoticon My mame dvoch chlapcov, obidvoch na tzv. jeden sup... teda 3 dni pred ovulaciou nic a potom raz... spermie chalanske su rychlejsie ako babske, tie dlhsie vydrzia. Ale zaruku ti na to nikto neda, staci jedna babska spermia, co bude mat na vec iny nazor emoticon
30. okt 2013 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
veroncaknoblochova
Registrovala sa 30. októbra 2013 na modrykonik.sk. Pridala 4 príspevky. Kocin-lancar, okres Piešťany.
  • Snažíme sa otehotnieť
 ja si tiež myslim že gynekologov vypocet je teoria ale priroda si spravi svoje tak ci tak
30. okt 2013 o 13:07  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ivanusssenka (28 r.)
Registrovala sa 3. augusta 2013 na modrykonik.sk. Pridala 35 príspevkov. Kolinovce, okres Spišská Nová Ves.
 MOZTE MI MI PORADIT RECEPT NA SYNCEKA?
2. jan o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzana76
23
Registrovala sa 15. januára 2007 na modrykonik.sk. Pridala 25523 príspevkov. Má 53 priateľov. Nové Mesto nad Váhom.
 @pacna gratulujem, vidim, ze ten chlapcek sa zadaril emoticon
2. jan o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
pacna
20
Registrovala sa 22. augusta 2007 na modrykonik.sk. Pridala 2818 príspevkov. Má 13 priateľov. Čadca.
 @zuzana76 ja som si az teraz vsimla spravu, veru zadaril a je to moj milacikemoticon emoticon
12. okt o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

Podobné diskusie

Populárne albumy