Ako užívať Inofolic Combi?

bayuska
20. mar 2017

Ahojte, viem, že je tu mnoho tém na Inofolic, ale chcela by som sa opýtať ako užívať Inofolic Combi, nakoľko v inej téme mi neodpovedali. Vec sa má takto, známa mi odporúčala klasický Inoflic, že 2x denne 1 sáčok a po mesiaci už len 1x denne ja som si však zvolila In.Combi a na krabičke aj na internete všade je len napísané, že denná dávka sú 2 kapsule, ale už neni písané ako ho užívať, či je lepšie to rozdeliť na 2x ráno a večer, alebo stačí raz denne, či tam treba mať nejaký odstup od jedla prípadne od iných liekov atď. Kupovala som ho online, takže som nemala možnosť sa opýtať v lekárni. Ďakujem za odpovede. P.S. neviem ako dlho je to na trhu, ale pomohol už niekomu k //? a po koľkých mesiacoch užívania?

bienennest
20. mar 2017

@bayuska Ahoj, pokial viem sa Inofolic Combi odporuca len zenam s nadvahou (aspon tak mi povedali v lekarni), takze ak nemas problem s hmotnostou staci ti normalny Inofolic. O davkovani sa najlepsie informuj v lekarni..staci ist do ktorejkolvek v tvojom okoli. pri Inofolicu su to 2 sacky denne- 1 rano a 1 vecer.

bienennest
20. mar 2017

skusenosti s uzivanim Infololicu si mozes pozriet napriklad v tomto fore- https://www.modrykonik.sk/forum/ideme-na-to/ostali-ste-tehotne-vdaka-inofolicu/

bayuska
autor
21. mar 2017

@bienennest ano, to viem 🙂 a mam aj nadvahu "vdaka" štítnej žľaze... Ale dakujem aspon za reakciu 🙂

rula
23. mar 2017

@bayuska ahoj, kamaratka vdaka Inofolicu Combi otehotnela, nemá nadváhu a užívala ho podla návodu ráno a večer pri jedle asi 3 mesiace. Držím Ti palce, aby si čoskoro otehotnela. 🙏

leleveve
9. sep 2017

Ak by mal niekto záujem o Inofolic Combi, ostalo mi 40 kapsúl, spotreba do 04/2018. Predám za 25 Eur s poštovným na dobierku, pôvodne 60 kps za 43 Eur.
Mne to pomohlo - čakáme bábätko 👍😉

katka2984
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
aska181
23. nov 2017

Ahojte dievčatá, mne Inofolic Combi pomohol. Zostalo mi ešte jedno cele balenie -60ks+18ks ak by mal niekto záujem, cena 30€

zuzitka7
23. dec 2017

@aska181 ahojky ja by som kupila

aska181
24. dec 2017

@zuzitka7 mrzí ma to, ale má ho zajednaný jedna pani.

zuzitka7
24. dec 2017

@aska181 nevadi..ak by si to nahodou rozmyslela tak vezmem 🙂

aska181
24. dec 2017

@zuzitka7 ok keby nieco dam vediet.

bibih
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ivan4ok
9. mar 2018

Ahojte.Moja gynekológ povedala že musím len jeden krát denne brat 1 kapsulu INFOLIC COMBI.Na krabičke pise že dve kapsule ráno a večer treba piť.Je tu niekdo kdo pil jednu kapsulu jeden krát denne?

kukunkav
13. júl 2018

Mam novootvorene balenie INOFOLIC combi,z ktoreho som minule 2 tabletky a zistila som,ze ho uz nepotrebujem. Ak by mal niekto zaujem,predam.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre