Bazálna teplota cez ústa 36,9°C

12. sep 2023

Ahojte mám dnes alebo zajtra dostať ms a citím sa na chuja je mi na vracanie merala som si bazalnu cez usta mám 36,9 môžem byt tehotná? Alebo tá bazalná nic neznamená. Samozrejme idem si dnes kupiť test

bambulka711
12. sep 2023

Ahoj, jedna teplota naozaj nič nepovie. Nemerala si viac dní, prípadne v inom cykle. Dôležitý je aj čas, kedy si merala teplotu.

autor
12. sep 2023

@bambulka711 o 10.20 som si merala

zuzanaete
12. sep 2023

Meranie bazalnej teploty ma svoje pravidla a 1 hodnota nema vypovednu hodnotu.

janetinka27
12. sep 2023

ahoj, ako pisu vyssie, musela by si si merat teplotu pravidelne a najma za istych podmienok, napriklad hned po prebudeni bez toho, aby si vstala z postele alebo sa hybala, proste prebudit sa a odmerat v rovnakom case. ked potom spoznas svoje hodnoty, krivku, potom sa da z bazalnej teploty vycitat vela, napriklad aj tehotenstvo

bambulka711
12. sep 2023

To si si vlastne odmerala telesnú teplotu. Odpoveď na tvoju otázku ti v tomto prípade dá iba test 🤗

a_alexandra_a
12. sep 2023

Vieš čo je bazálna teplota? Ty si si merala telesnú. Bazálna sa nemeria len tak hocikedy keď ti napadne 😀

januska12323
12. sep 2023

Bazalna teplota sa meria každý deň pred vstanim z postele. Ty si si odmerala raz (?) aj to zle, takže na teba akurát niečo lezie, tehotenstvo sa z toho nedá dedukovať.

jaskolka
12. sep 2023

Ak chces, aby merania BT mali nejakú výpovednú hodnotu, tak to musíš robiť pravidelne v rovnakom čase, ešte kým vstaneš z postele a najlepšie si to zapisovať, aby si videla, ako sa mení . Jednorazovo to nemá nijaký význam, ty si si len proste odmerala telesnú teplotu v ústach. Urob test a uvidíš podľa výsledku.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre